Yüzde 100 yerli sermaye ile temiz alan kıyafeti üretimi

1999 yılında Özcan Bayhan tarafından Çorlu’da kurulan, kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyen Formteks Tekstil ve İş Kıyafetleri Kızılpınar ve Çorlu’da bulunan üretim ve satış mağazalarıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

Yüzde 100 yerli sermaye ile temiz alan kıyafeti üretimi
ÇerkezköyBakış - Çorlu’da Orion AVM karşısında Olimpia İş Merkezi’nde bulunan 250 metrekarelik  mağazasının yanı sıra Kızılpınar’da kendi alanında Trakya’nın en büyük mağazası olma özelliğine sahip bir başka üretim ve satış mağazası bulunan Formteks Tekstil ve İş Kıyafetleri şirketi mutfak, servis, teknik, laborant, temizlik ve güvenlik grubu olmak üzere geniş ürün konsepti ile dikkat çekiyor.
YÜZDE 100 YERLİ SERMAYE
İlaç firmaları, elektronik, gıda ve kozmetik gibi çalışma ortamlarında temiz alan bölümü bulunan kuruluşlara hitaben kısa zaman içerisinde yüzde 100 yerli sermaye ile temiz alan kıyafeti üretmeye başlayacak olan şirket, çalıştığı kurumsal firmalarla dikkat çekerken bunların en başında Türkiye genelinde toplam 29 adet mağazası bulunan Metro Cash & Carry marketleri geliyor. Metro Cash & Carry marketlerinin iş kıyafeti reyonları Formteks tarafından üretiliyor. Şirketin Genel Müdürlüğünü Ahmet Coşkun Bayhan yürütüyor.

banner287Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306