Develiler eski Kaymakamlarını unutmadılar

Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru'yu, önceki görev yaptığı Kayseri'nin Develi ilçesinin tanınan dernek başkanları ve iş insanları ziyaret etti. Ziyarette Duru'ya Develi Belediye Spor kaşkolü hediye edildi.

Develiler eski Kaymakamlarını unutmadılar

Çerkezköy Bakış - Eylül ayında Develi’den Çerkezköy Kaymakamlığına atanan Murat Duru’ya hayırlı olsun ziyaretleri hem ilçe içinden hem de Türkiye’nin değişik kentlerinden devam ediyor.

“DEVELİLİ HEMŞERİLERİMİN VEFASI”

Bu kapsamda Duru, Develi’den gelen misafirlerini ağırladı. Kaymakam Duru, “İstanbul Develi ve Yöresi Kültür Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Cebeci abim, dernek yönetimi kurulu üyesi Hatice Ayden, önceki dönem Genç Develiler Dernek Başkanı Mustafa Ötünç, iş kadını Hanife Salman, iş adamı Mustafa Sırgüvenç ve Çorlu’da iş adamı olan emekli albay Vahdettin Kahraman ziyaretimize geldiler ve beraberlerinde getirdikleri Develi Belediye Spor kaşkolunu hediye ettiler. Ziyarette değerli misafirlerimle hatıralarla ve hoş seda ile geçen güzel günlerimizi yad ederek samimi içten sohbetle beraber Develimizle ve Çerkezköyümüzle ilgili görüş alışverişinde bulunduk ve onlarla Develimize ve Develilere selam ve sevgilerimi gönderdim. 5 yıl 4 ay severek dolu dolu görev yaptığım Develimizin güzel insanları hemşerilerimin vefalı ve  nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun” dedi.