Dünya Şampiyonu Çerkezköy'den

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, bu yıl 11'incisi düzenlenen Shotokan Karate Şampiyonası'ndan 3 altın madalya ile döndüler. Turnuvada Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü Büyükler Kata Takımı Dünya Şampiyonu oldu.

Dünya Şampiyonu Çerkezköy'den

Çerkezköy Bakış - İstanbul WOW Hotel Convention Center'da yapılan 11. Dünya Shotokan Karate Şampiyonası’na 40 ülkeden toplam bin 980 sporcu katıldı. 11. Dünya Shotokan Karate Şampiyonası’nda Çerkezköy Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Murat Kıroğlu, Mustafa Oğulcan Alımcı ve Uğur Cengizhan Kaptan Çerkezköy’ü ve ülkemizi başarıyla temsil ettiler. 

ALTIN MADALYA KAZANDILAR

Turnuvada Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü Büyükler Kata Takımımız dünya şampiyonu oldu. Aynı zamanda 35-40 Yaş Veteran Kata kategorisinde de Uğur Cengizhan Kaptan ile 41 - 46 Yaş Veteran Kata kategorisinde de Murat Kıroğlu 1’inci olarak altın madalya kazandı.
Çerkezköy Belediyesi’nin her zaman sporun ve sporcunun destekçisi olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “İstanbul’da yapılan dünya şampiyonasından 3 altın madalya ile dönen sporcularımızı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” açıklamalarında bulundu.