Galatasaray'ın yıllık olağan bütçe toplantısında konuşan Dursun Özbek, Mayıs ayındaki seçimde başkanlığa yeniden aday olduğunu duyurdu. Toplantıyı açan başkan Özbek, divan başkanlığı için önerilen Eşref Alaçayır'ı oylamaya sundu. Alaçayır, oy birliğiyle bütçe toplantısının divan başkanı seçildi.

Özbek Yeniden Aday

Galatasaray'da başkan Dursun Özbek, sarı-kırmızılı kulübün mayıs ayında yapılacak başkanlık seçiminde yeniden aday olacağını açıkladı. Özbek, arkadaşlarıyla birlikte kendilerine emanet edilen bu onurlu görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştıklarını belirtti. Özbek, şu ifadelerle duyurusunu yaptı: "Galatasarayımız için çalışmaktan hiçbir zaman yorulmadık. Bizi her zaman ayakta tutan en önemli şey, sizlerin verdiği destekti. Bu dönemde Galatasaray'ın birlik ve beraberlik içerisinde neler yapabileceğini göstermiş olduğumuzu düşünüyorum. 25 Mayıs'ta seçimli olağan genel kurulumuz var. Sizlerin huzurunda bu onurlu göreve yeniden aday olduğumu duyurmak istiyorum."

Burak Yılmaz, Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret etti Burak Yılmaz, Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret etti

Dursun Özbek'in tekrar başkanlığa aday olması, Galatasaray camiasında heyecan ve beklentilere sebep oldu. Futbol kulübü yönetimi konusunda karar verecek olan taraftarlar, 25 Mayıs'taki seçimli olağan genel kurulunu merakla beklemektedir.

Kaynak: Haber Merkezi