Engel tanımıyorlar

Çerkezköy Müjgan-Serkan Karagöz Özel Eğitim Uygulama Okulunda öğrenciler Tekstil atölyelerinde birbirinden farklı özel tişörtler ortaya çıkarıyor.

Engel tanımıyorlar

Çerkezköy Bakış - Orta ve üst düzey engelli öğrencilerin eğitim gördüğü Müjgan-Serkan Karagöz Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulu’nda Tekstil Teknolojisi Öğretmeni Tuğrul Selimoğlu, orta engelli öğrencileri ile beraber okulda kurdukları tekstil atölyesinde birbirinden farklı tişörtlere çeşitli baskılar yapıyorlar.

Okula yapılan tişört, boya, baskı kalıbı ve atölye malzemeleri ile okulda kurulan atölyede öğrenciler ellerinde bulunan tişörtlere hazır bulunan kalıplardaki resimleri aktarıyorlar. İstedikleri renkte baskı yapan öğrenciler, öğretmenlerinin desteği ile kurutma işlemini de gerçekleştirdikten sonra tişörtleri hazır hale getiriyorlar.

Tekstil Teknolojisi Öğretmeni Tuğrul Selimoğlu, yaklaşan 10 Kasım dolayısıyla okullardan aldıkları Atatürk portresi basılı tişört hazırladıklarını kaydetti.  Yapılan etkinlik aynı zamanda okul aile birliğine de gelir sağlıyor.

Hayırsever Müjgan Karagöz de, 30 Kasım tarihinde bayanlara özel Pasha Otelde, Müjgan-Serkan Karagöz Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulu yararına bir gece düzenleyeceklerini kaydederek, tüm Çerkezköylüleri de bu geceye davet etti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510