'Ekonomik koşullar hem esnafı hem de vatandaşı zor durumda bıraktı'

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi, Çerkezköy programı kapsamında esnaf ziyareti yaptı. Esnafların sorunlarını dinleyen Çebi, 'Ekonomik koşullar hem esnafı hem de vatandaşı çok zor durumda bıraktı. Bir taraftan ayakta durmaya çalışan esnaf, diğer bir tarafta ise enflasyonun altında ezilen vatandaş var.'dedi.

'Ekonomik koşullar hem esnafı hem de vatandaşı zor durumda bıraktı'

Çerkezköy Bakış- Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Tekirdağ İl Başkanı Hasan Berk Çebi, DEVA Partisi Tekirdağ İl Teşkilat İşleri Başkanı Sadık Baş ve İl Yönetimi, Çerkezköy’de devam eden teşkilatlanma çalışmalarını yerinde inceledi. Yapılan ziyarette DEVA Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Yunus Kara ve İlçe Yönetimi de hazır bulundu.  

İLÇE TEŞKİLATI ATATÜRK CADDESİ'NDE AÇILACAK

Atatürk Caddesi üzerinde bulunan İlçe Başkanlığının hazır hale gelmesiyle beraber açılışını yapacaklarını kaydeden Çebi, İlçe Başkanı Kara ve İlçe Yönetimine teşekkür etti.  

“ESNAFIN HALİ HARAP”

İlçe Başkanlığı’nda sürdürülen çalışmaları inceledikten sonra esnaf ziyareti gerçekleştiren Çebi ve Kara, esnafın sorunlarını dinledi. Ekonomik koşulların hem esnafı hem de vatandaşı çok zor durumda bıraktığını belirten Çebi, bir tarafta ayakta durmaya çalışan esnafın olduğunu, diğer bir tarafta ise enflasyonun altında ezilen vatandaşın bulunduğunu ifade etti.
“Esnafın hali harap” diyen Çebi, “Çerkezköy, ekonomik olarak hem Tekirdağ’ın hem de Türkiye’nin en güçlü ilçelerinden birisi. Türkiye’nin dört bir tarafından buraya gelen insanların ortak bir amacı var; o da, ekmek. Fakat gelin görün ki, refah içinde gerçekleşmesi gereken bu ekmek mücadelesi kötü ekonomi yönetimi yüzünden her geçen gün daha da zorlaşıyor. Genel Başkanımız Ali Babacan önderliğinde tüm bu olumsuzlukları yıkacağımıza inanıyor ve bunun için çalışıyoruz.” dedi.

KARA: ÇOK YAKINDA AÇILACAĞIZ

DEVA Partisi Tekirdağ İl Yönetimi tarafından yapılan ziyareti değerlendiren DEVA Partisi İlçe Başkanı Kara, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çerkezköy’de genç ve dinamik bir ekip olduklarını belirten Kara, “Belirli bir zümreye göre her şey güllük gülistanlık.  Çerkezköy’ün devası olmak için var gücümüzle çalışacağız. DEVA Partisi Çerkezköy İlçe Başkanlığı çok yakında kapılarını herkese açacak.” ifadelerini kullandı.