Fenerbahçe Voleybol Spor Okulları'nın 36. durağı Çerkezköy olacak

İstanbul'da 16, İstanbul dışında 18,  Azerbaycan'da 1 tane olmak üzere toplamda 35 durağı bulunan Fenerbahçe Voleybol Spor Okulları'nın 36. durağı ise Çerkezköy olacak. Çerkezköy Kapalı Spor Salonu'nda Ramazan Bayramı bitimiyle birlikte hizmete başlayacak olan okula ön kayıtlar alınmaya başlarken, okula 6/16 yaş arası kız-erkek çocukları başvurabilecek.

Fenerbahçe Voleybol Spor Okulları'nın 36. durağı Çerkezköy olacak

Çerkezköy Bakış - Okul hakkında bilgi veren Çerkezköy Fenerbahçe Voleybol Spor Okulları Sorumlusu Burak Mert, “Fenerbahçe Voleybol Spor Okulları İstanbul'da 16, İstanbul dışında 18, Azerbaycan'da 1 tane olmak üzere toplamda 35 sayısına ulaşmıştır. Çerkezköy Fenerbahçe Spor Okulu bu oluşumun 36.duragidir. Fenerbahçe gibi 100 yılı aşkın süredir Türk sporuna hizmet veren bu köklü kulübün adının Çerkezköy ile birlikte anılması bizleri mutlu etmektedir. Ön kayıtlarına kısa bir süre önce başladığımız spor okulumuz Çerkezköy Kapalı Spor Salonu'nda Ramazan Bayramı bitimiyle birlikte hizmete başlayacaktır. 6/16 yaş arası kız erkek voleybol bilen, öğrenmek isteyen, lisanslı sporcu olma hayalleri kuran çocuklarımıza ve gençlerimize belki de ileride Fenerbahçe ve milli takımlarda oynama fırsatı sunabileceğimizden hiç şüphemiz yok. Yarışmalara katılan, paylaşan, kazanmayı da kaybetmeyi de bilen çocuklar ve gençler yetiştirmek temel amacımız. Eğlensin, öğrensin, çabalasın, tadına varsın ve bu sporun keyfini yaşasın istiyoruz sporcularımız” dedi.

HAZİRAN AYINDA AÇILIŞI YAPILACAK

Haziran ayının ilk haftası itibariyle büyük bir açılış gerçekleştirmeyi planladıklarını ifade eden Mert, Açılışımıza Fenerbahçe'yi ve Türk milli takımını başarıyla temsil eden sporcularımız da katılacak. Okulların kapanması ile birlikte de çalışmalarımıza tüm hızımızla başlayacağız. Yılın 12 ayı boyunca devam edecek olan çalışmalarımız yazın deniz kamplarıyla şenlenecek. Efeler ve Sultanlar ligi maçları başladığında ise Fenerbahçe Spor Okulu sporcusu olmanın avantajlarından en iyi şekilde faydalanarak sporcuları çok yakından izleme ve tanışma fırsatı bulacağız. Son sözümüz sporcu kardeşlerimize, şuan başka renklere gönül vermiş olabilirsiniz ama Fenerbahçe ile tanıştıktan sonra her şeyi yeniden gözden geçireceğinize eminiz” dedi.