Uzun süren askerlik görevinden evine dönen Dağhan'ın (Çağatay Ulusoy) hayatı artık bıraktığı gibi değildir. Sevdiği kız Aydan (Sümeyye Aydoğan) ona haber vermeden gitmiş, kardeşi Rüzgar (Fatih Berk Şahin) ise karanlık bir dünyanın içine düşmüştür. Dağhan'ın bu zor durumu, onu gaddar bir kişiliğe dönüştürür. Gaddar dizisinin 18. bölümü bu akşam ekrana gelirken, izleyiciler 19. bölüm fragmanını merakla beklemeye başladı. Peki, Gaddar 19. yeni bölüm fragmanı izle NOW TV yayınlandı? Gaddar 19. bölümde neler olacak?

Rüzgar’ın Tehlikeli Macerası

Gaddar dizisinin bu haftaki bölümünde, Dağhan askerdeyken Rüzgar, sevdiği kızın hayatını karartan bir olay yaşamıştır. Bunun sorumlusunu bulmak ve intikamını almak için Enver’den yardım alır. Mesut vasıtasıyla adamın peşine düşen Rüzgar, içinde bulundukları durumdan şüphelenmeye başlar. Rüzgar’ın bu tehlikeli macerası, başına büyük belalar açar. Karşısına çıkan adam, ondan daha tehlikelidir. Ölümle burun buruna gelen Rüzgar’ın yaşadıkları, Dağhan’ı derinden etkiler. Rüzgar’ın yaşadığı bu olaylar, kardeşi Dağhan’ı perişan eder.

Gaddar 19. bölüm fragmanı izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Show TV’de Cuma akşamları yayınlanan dizinin yeni bölümüyle ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor. Gaddar 19. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Gaddar 19. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

Gaddar 19. bölümüyle 31 Mayıs Cuma saat 20.00’de NOW TV’de izleyicisiyle buluşacak.

Gaddar 18. Bölümde Neler Oldu?

Korkut’un ölümünden sonra kendini yorgun ve çaresiz hisseden Dağhan, teselliyi Leylâ’nın yanında arar. Leylâ ve Dağhan'ın iletişiminin devam ettiğini fark eden Aydan, Oya'nın ısrarlarına karşı koymayı bırakıp yeni biriyle görüşmeye karar verir. Rüzgar, babasının intikamı alındığı için rahatlar ancak içindeki intikam alma duygusu yeniden canlanır. Enver’den aldığı yardımla harekete geçen Rüzgar, Mesut aracılığıyla adamın peşine düşer. Ancak Mesut, içinde bulundukları durumdan şüphelenmeye başlar.

Rüzgar’ın bu tehlikeli yolculuğu, onun başına büyük belalar açar. Dağhan, kardeşi Rüzgar’ın sitemlerinden sonra aralarındaki abi-kardeş bağının eksildiği gerçeği ile yüzleşir. Hem bunu telafi etmeye çalışır hem de Rüzgar’a yapılanların bedelini ödetmek ister. Müdür, Nilüfer ile aralarındaki bağı güçlendirmeye çalışırken, Nilüfer’in ona olan nefreti sürmektedir. Ekber ise Nilüfer’i bulup Müdür’ün canını yakmak için çabalarını sürdürür. Ekber’in Korkut’a yaptığı yardımlar, Müdür ve Ekber arasındaki gerginliği artırır.

İki kazada 10 kişi yaralandı İki kazada 10 kişi yaralandı

Müdür, Nilüfer’i yurt dışına göndermek için hazırlıklara başlar fakat onu saklayabileceği güvenilir bir yer arar ve Leylâ’nın kapısını çalar. Müdür ve Dağhan, Ekber’i öldürmek için plan yaparken, Rüzgar’ın başına gelenlerin bedelini ödetmek için de fırsat doğar. Ekber ise tüm güçlerini kullanarak, Enver ve Dağhan’ı zor bir duruma sokmak için Şirket’ten destek alır.

Kaynak: HABER MERKEZİ