Kanal D'nin sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta'da heyecan doruktaydı. 10 Mayıs 2024 tarihinde yayınlanan bölümde haftanın finali gerçekleşti ve hem haftanın birincisi olan bileziklerin sahibi belli oldu hem de yarışmaya veda eden isim açıklandı. Gelinler, tüm hafta boyunca en lezzetli yemekleri yapmak ve en yüksek puanları almak için kıyasıya yarıştı. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte detaylar...

Damla Günün Birincisi Oldu, Özge Ceza Puanı Aldı

10 Mayıs 2024 tarihinde yayınlanan Gelinim Mutfakta bölümünde gelinler, günün birincisi olmak ve çeyrek altını kazanmak için hünerlerini sergiledi. Yapılan tadım ve değerlendirmelerin ardından günün en başarılı ismi Damla oldu ve çeyrek altının sahibi oldu. Ancak yarışmanın sürprizleri bununla da kalmadı. Özge, aldığı düşük puanlar nedeniyle -4 ceza puanı alırken, Seda da -2 ceza puanıyla günü tamamladı.

Haftanın Birincisi Zeynep, Bilezikleri Takarken Özge Yarışmaya Veda Etti

Akdeniz’de deprem! Akdeniz’de deprem!

Gelinim Mutfakta'da nefes kesen haftanın finalinde tüm gözler haftanın birincisi ve elenen isim üzerindeydi. Nursel Ergin'in açıkladığı sonuçlara göre, tüm hafta boyunca gösterdiği başarılı performansla en yüksek puanı toplayan Zeynep, haftanın birincisi oldu ve altın bileziklerin sahibi oldu. Zeynep'in sevinci görülmeye değerdi. Ancak haftanın finalinde buruk bir veda da yaşandı. Yarışma boyunca en düşük puanları alan Özge, Gelinim Mutfakta'ya veda eden isim oldu.

Gelinim Mutfakta, hafta içi her gün 13.00'da Kanal D'de izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Siz de heyecana ortak olmak ve birbirinden lezzetli yemek tariflerini öğrenmek için Gelinim Mutfakta'yı kaçırmayın!

Kaynak: HABER MERKEZİ