TREDAŞ’tan ödüllü resim yarışması

Trakya Elektrik Dağıtım AŞ (TREDAŞ) çocuklara enerji tasarrufu bilinci kazandırmak amacıyla "Aydınlık Bir Şehir, Işıldayan Bir Nesil" temalı bir ödüllü resim yarışması başlattı.

TREDAŞ’tan ödüllü resim yarışması

Çerkezköy Bakış - TREDAŞ açıklamasına göre, bu yıl ilk kez düzenlenen yarışma, Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli genelindeki resmi/özel tüm ilkokul öğrencilerine yönelik olacak. TREDAŞ, projeyle gelecek nesillerin büyüdüklerinde yaşadıkları alanın ve ülkemizin enerji tasarruflarına yön verebilmesi için bir farkındalık oluşturmayı hedefliyor.

banner287
Son başvuruların 30 Nisan'da alınacağı yarışmaya katılan öğrenciler, enerji tasarrufunu anlattıkları eserlerini kendi okul müdürlüklerine teslim edecek. Okul müdürlükleri de eserleri posta ile TREDAŞ’a ulaştıracak.

Yarışmaya başvuran eserler, TREDAŞ sorumluluğunda belirlenen jüri ve konunun uzmanları tarafından değerlendirilecek. Kazanan yarışmacılar, 22 Mayıs 2018 tarihinde www.tredas.com.tr adresinden duyurulacak.Dereceye giren çocuklara bisiklet ve scooter hediye edilecek.     AA

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2018, 15:12

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510