Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın eşi Güliz Akay tarafından Şehit ve Gazi Anneleri için düzenlenen kahvaltı programına Belediye Başkan Yardımcısı Esengül Güven, Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan, şehit ve gazilerimizin anneleri ile aileleri katıldı.

“ANNELER GÜNÜ SİZLERLE DAHA ANLAMLI HALE GELİYOR”

Şehit ve gazi annelerimizin her zaman yanlarında olduklarına vurgu yapan Güliz Akay, “Sizler sonsuz şükran ve minnet borçlu olduğumuz aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin bizlere emanetisiniz, bizlerin de annesisiniz. Dolayısıyla böyle özel bir gün siz kıymetli annelerimizle daha da anlam kazanıyor ve unutulmaz oluyor. Bu duygu ve düşüncelerle bizleri kırmayarak programımıza teşrif ettiğiniz için hepinize canı gönülden teşekkür ediyor ve sonsuz saygılarımı sunuyorum. Anneler Gününüz bir kez daha kutlu olsun kıymetli annelerimiz” ifadelerini kullandı.

ÇİÇEK TAKDİM ETTİ

Üzerinden uyuşturucu ve para çıktı Üzerinden uyuşturucu ve para çıktı

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın desteğini her zaman yakından hissettiklerini dile getiren şehit ve gazi aileleri ise, Güliz Hanım ve beraberindekilere misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Kahvaltı programı sonunda Güliz Hanım ve Belediye Başkan Yardımcısı Esengül Güven şehit ve gazi annelerine günün anısı dolayısıyla çiçek takdim etti.

Güliz Akay Kahvaltı

Güliz Akay Kahvaltı1

Muhabir: Burak Dalkıran