Gülşah Çomoğlu'nun hayatı, vefat haberinin ardından gündeme geldi. Ünlü oyuncunun yaşamını yitirdiği haberi, sanat dünyasında büyük üzüntü yarattı. Yüksek Sosyete, Kasaba Doktoru ve Unutma Beni gibi popüler yapımlarda rol alan Gülşah Çomoğlu, uzun süredir kanser tedavisi görüyordu. Peki, Gülşah Çomoğlu kimdir, kaç yaşındaydı ve neden öldü? İşte ünlü oyuncunun hayatı ve biyografisi...

Gülşah Çomoğlu Hayatını Kaybetti

38 yaşında hayata veda eden Gülşah Çomoğlu, iki yıl önce kızı Pera'yı kucağına almıştı. Kanserle mücadele eden Çomoğlu'nun vefat haberi, eşi Gökhan Günal tarafından duyuruldu. Ünlü oyuncunun eşi, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Canım eşim, hayatımın neşesi, güzel kızımızın annesi Gülşah Çomoğlu'nu maalesef kaybettik. Cenazesi yarın perşembe günü öğle namazını müteakip Altunizade Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nden kalkacak. Kanlıca Camii'nde defnedilecektir."

Oyuncu Ceren Karakoç da sosyal medya hesabından arkadaşının fotoğrafını paylaşarak, "Ah Gülşah güzel arkadaşım. Sen beni bitirdin. Gittiğin yer incitmesin seni." mesajını iletti.

Vefat eden Kore gazisi son yolculuğuna uğurlandı Vefat eden Kore gazisi son yolculuğuna uğurlandı

Gülşah Çomoğlu'nun Hayatı ve Kariyeri

11 Mart 1986 doğumlu olan Gülşah Çomoğlu, ilk olarak Unutma Beni dizisiyle televizyon ekranlarına adım attı. Başarılı oyuncu, Behzat Ç. ve Umudun Kıyısında gibi önemli yapımlarda da rol aldı. Yüksek Sosyete dizisinde Begüm karakterine hayat veren Çomoğlu, Kasaba Doktoru dizisinde ise Bahar karakterini canlandırdı. 2018 yılında Gökhan Günal ile evlenen Gülşah Çomoğlu, sanat dünyasında sevilen bir isim olarak biliniyordu.

Kaynak: HABER MERKEZİ