Gümüş başarılı sporcuları ağırladı

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, başarılı sporcular Nurullah Narin Ortaokulu öğrencisi Ahmet Yılmaz ve Kızılpınar 125.Yıl Ortaokulu öğrencisi Suzan Uzanan'ı makamında ağırladı.

Gümüş başarılı sporcuları ağırladı

Çerkezköy Bakış - Türkiye Okul Sporları Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan Yıldız Okullar Türkiye Tekvando Şampiyonaları'nda başarı elde eden Nurullah Narin Ortaokulu öğrencisi Ahmet Yılmaz ve Kızılpınar 125.Yıl Ortaokulu öğrencisi Suzan, Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş’ü ziyaret etti.

“BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ”

Ziyarette, Çerkezköy Gençlik Merkezi Müdürü Emrah Baran, Çerkezköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Tekvando Antrenörü Mustafa Kılıç da yer aldı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, “Şampiyonaya katılan sporcu Ahmet Yılmaz zorlu rakiplerini geride bırakarak Türkiye 2.'si, 125.Yıl Ortaokulu sporcumuz Suzan Uzanan ise bayanlarda çıktığı maçlarda kilosunda en iyi ilk 8 içinde yer almayı başardı. Çerkezköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Tekvando Antrenörü Mustafa Kılıç'ı ve öğrencilerimiz Ahmet Yılmaz ile Suzan Uzanan'ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz”