15 Temmuz şehitleri anıldı

FETÖ’nün kanlı hain 15 Temmuz darbe girişiminin 2. Yıldönümünde, Çerkezköy protokolü ve vatandaşlar şehitliği ziyaret ederek karanfil bıraktı ve dualar okudu.

Çerkezköy bakış
15 Temmuz şehitleri anıldı

Çerkezköy Bakış - 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde 15 Temmuz şehitlerini anıldı.Çerkezköy Şehitliğinde düzenlenen anma programına İlçe Kaymakamı Atilla Selami Abban, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy 3. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Engin Candaş,Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Ünal, İlçe Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu, Çerkezköy Jandarma Komutanı Yüzbaşı Volkan Torun, İlçe Müftüsü Veli Vehbi Bardakçı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ercan Tanışık, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hasan Hüseyin Yarlıgan ve STK temsilcileri katıldı.Burada katılımcılar şehit kabirlerine karanfil bıraktı. Ardından da dualar okundu.

banner287
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında saat 19.45’de Çerkezköy Hükümet Konağı önünden başlayarak Cumhuriyet Meydanına kadar Milli Birlik ve Demokrasi Yürüyüşü düzenlenecek. Yürüyüşün tamamlanmasının ardından anma programı meydanda devam edecek. 


 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510