AK Parti, özel insanları unutmadı

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla Türkiye Sakatlar Derneği (TMS) Çerkezköy Şubesi üyeleri ve ailelerini kahvaltıda ağırladı. Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya, engelliler olarak hatırlandıkları zaman daha da mutlu olduklarını belirterek AK Parti yönetimine teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış
AK Parti, özel insanları unutmadı

Çerkezköy Bakış - Çınar Restaurant’ta düzenlenen kahvaltı programına AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, AK Parti Tekirdağ Milletvekili aday adayı Abdullah Öğe, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ercan Tanışık, AK Parti Çerkezköy Gençlik Kolları Başkanı Haluk Demir, yönetim kurulu üyeleri ve partililer ile Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya, dernek üyeleri ve aileleri katıldı.

 

“HER VATANDAŞ POTANSİYEL ENGELLİ ADAYIDIR”

Programda konuşan AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ercan Tanışık “10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlamış olduğumuz Engelliler Haftası aslında sembolik bir olay, burada amaç farkındalık oluşturmak. Sizlerin sorunlarına dikkat çekmek için yapılan etkinlik. Devletimiz 365 gün engelli kardeşlerimizin yanındadır ve desteklerini sürdürmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarında, özel sektörlerde çalışabilmeleri için engellilere özel kontenjanlar açılmıştır. Engellilerin engellerle karşılaşmamaları için binalarda düzenlemeler yapılmıştır. Her vatandaş potansiyel engelli adayıdır. Onun için bizler biriz, bütünüz, hep beraber yaşamaya devam edeceğiz.” dedi.

banner287
“HATIRLANDIĞIMIZ ZAMAN DAHA DA MUTLU OLUYORUZ”

Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya ise yaptığı konuşmada “Bu güzel haftada bizleri ağırladıkları için AK Parti teşkilatına teşekkür ediyoruz. Haftamızı dolu dolu kutluyoruz. Biz bizeyken mutluyuz ama kapımız tıklandığı, hatırlandığımız zaman daha da mutlu oluyoruz.” diye konuştu.

“BURADAKİ KARDEŞLERİMİZİN ARTISI VAR”

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel ise yaptığı konuşmada Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya’ya yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Çerkezköy Sakatlar Derneği’nin bir artısı olduğunu vurgulayan Yüksel “Çerkezköy’deki engelli kardeşlerimizin artısı var. AK Parti belediyesi döneminde engellilerin engelsiz bir şekilde faydalanabileceği Trakya’da örneği olmayan bir bina yapıldı.” dedi. AK Parti’nin engelliler için çok ciddi projeler ürettiğini ifade eden Yüksel “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetimiz engelli kardeşlerimizin engelsiz bir şekilde yaşamını idame ettireceği, sosyal alanlardan faydalanabileceği çok ciddi projeler üretti. Sadece Tekirdağ’da 2018 yılı içerisinde engelli kardeşlerimiz için harcanan proje beledi 7,5 milyon. Yeterli mi elbette değil. Engellilerin sorunlarını sadece engelliler tam anlamıyla bilir. Sizi anlayabilmek için sizler gibi düşünmemiz lazım. Hükümetimiz ve Aile Sosyal Politikalar Bakanlığımız projelerini buna göre yapıyor. Birlikte el ele vererek sizlerin rahatlığı için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510