Büyükşehir twitterı salladı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi sosyal medyayı salladı. Twitter’da trend topic (TT) olan ve gündemde 1. sıraya yerleşen CHP’li Büyükşehir Belediyesi yüzlerce eleştiri twiti aldı.

çerkezköy bakış
Büyükşehir twitterı salladı

Çerkezköy Bakış - Yerel seçimlerin üzerinden geçen yaklaşık 4,5 yıla rağmen 1 milyon nüfuslu Tekirdağ il genelinde yeterli hizmet alamadıklarını ifade eden çok sayıda twitter kullanıcısı, “TekirdağBüyükşehirBelediyesi’ adı altında hashtag oluşturdu ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ni eleştiri yağmuruna tuttu. Atılan yüzlerce twit sonrası bir anda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Twitter’da trend topic (TT) oldu ve gündemde 1. sırada yer aldı.

Birçok yorumda belediyeyi eleştiren twitter kullanıcılarının paylaşımları görenleri de gülümsetti. İşte bazı twitler:  

banner287
“Tembelliğinle tt olmuşsun, yaşadığım şehir beni hiç şaşırtmıyorsun.”

“Belediyecilik sıfır Çorlu’da yaşıyorum yollar o kadar kötü ki sanayiden çıkamıyoruz.”,

“Naber yol kazmaya devam mı?”,

“Gündem yapacak kadar çok mu seviyorsunuz bu şehri dedim ama hepsi şikâyetmiş”. 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 7 ay Önce

büyükşehir traş..kızılpınar ana caddeler çok kötü..gözle görülen yerler güzel...hürrüyet caddesi ..beton döküleli bir sene oldu.asfalt yok..kazıldı yol..millet caddesi çukur içinde...

Dk..
Dk.. @TRAKYALI.. - 7 ay Önce

3 senedir yazıyorum.biride demiyor şu yola bir bakın çokmu bozuk diye.. seçimleri kaybedince eyvah demeyin.. Kızılpınar millet caddesi..

coşkun..
coşkun.. @TRAKYALI.. - 7 ay Önce

DOĞRU TESPİT...

İsmail..
İsmail.. - 7 ay Önce

Seçim ler biran önce gelse.. CHP bu işi beceremiyor.iki seneyi geçti Kızılpınar millet caddesi İstanbul city yoluna asfalt yapamadılar.

Seyir konutları.
Seyir konutları. - 7 ay Önce

Küfreder gibi kamyon larla molozları getirip sitenin önüne döktüler..yol zaten yok. Kızılpınar millet caddesi İstanbul city konutları..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306