Genel Başkan’dan şok iddia: Para kaçırdı

Bir süre önce kayyum atanarak faaliyetlerine devam eden Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Çerkezköy Şubesi’nin yeni başkanı Gülnür Kocaçınar oldu. TSD Genel Başkanı Şükrü Boyraz’ın da katıldığı genel kurulda Boyraz, bir önceki yönetimin dernekten para kaçırdığını ve usulsüz yönetildiğini iddia ederek, durumun yargı aşamasında olduğunu söyledi.

Genel Başkan’dan şok iddia: Para kaçırdı

Çerkezköy Bakış - TSD Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya, bir süre önce genel merkez tarafından görevden alınmıştı. Bir süredir kayyum kontrolünde faaliyetlerini sürdüren derneğin yeni başkanını seçilmesi için kongreye gidildi. Dernek binasında düzenlenen kongreye TSD Genel Başkanı Şükrü Boyraz da katıldı. Divan Başkanlığını Serkan Karagöz’ün yaptığı kongrede Çerkezköy’ün tanınan isimlerinden Gülnur Kocaçınar dernek şubesinin başkanlığına seçildi.


 

“HAYIRLI OLSUN”

banner287
Yeni yönetimin Çerkezköy’e hayırlı olması temennisinde bulunan Karagöz, Sakat Derneği’nin bundan sonra amacına uygun şekilde yönetileceğini ve güzel faaliyetlerin yapılacağını söyledi.  TSD Çerkezköy Şube Başkanı Gülnür Kocaçınar da, seçimin hayırlar getirmesini ve tüm Çerkezköy’e hayırlı olmasını temenni etti. Kocaçınar’ın yönetiminde şu isimler yer aldı: Ahmet Açıkgöz, Halil Dabanlı, Gülhan Yavuz ve Bahtiyar Gül. Yedek üyeler listesinde Murat Pektaş, Şerife Öz, Deniz Kuş, Nevin Mardin ve Fatma Avcı, Denetim Kurulu Asil Üyeler; Celal Vural, Melek Çamyar ve Yasin Kök, Yedek üyeler ise Selahattin Kaleli, Mübeccel Aksu ve Şerife Güven’den oluştu.

FLAŞ İDDİA

Olağanüstü Genel Kurul toplantısına katılan Türkiye Sakatlar Derneği Genel Başkanı Şükrü Boyraz da, kayyum sürecinden bugüne kadar olanları basınla paylaştı. Boyraz, geçmiş yönetimin usulsüzlükleri olduğunu ve dernekten 83 bin TL para kaçırıldığını iddia ederek konunun yargıya taşındığını ve mahkeme sürecinde gelişmeleri tek tek basınla paylaşacağını söyledi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510