Hastane koridorundan konser salonuna

Edirne'de Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nde tedavi gören hastalardan oluşan koro konser verdi. Koronun konseri büyük beğeni topladı.

Hastane koridorundan konser salonuna

Çerkezköy Bakış - Edirne Valiliği ve Sağlık Müdürlüğü işbirliğiyle Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi'nin 20 danışanından kurulu Türk Sanat Müziği korusu Halk Eğitim Merkezi'nde sahne aldı. Çeşitli şarkılar seslendiren koro, büyük beğeni ve alkış aldı. Bazı danışanların aileleri konserde duygulu anlar yaşadı. Konsere Edirne Valisi Ekrem Canalp'in Eşi Dr. Ayten Canalp, Sağlık Müdürü Ali Cengiz Kalkan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş ve aileler katıldı.

banner287
"KEDERDE DE SEVİNÇTE DE BERABERİZ"

Edirne Sağlık Müdürü Ali Cengiz Kalkan, konsere 6 ay boyunca hazırlık yapıldığını söyledi. Danışanlarının morallerini artırmak amacıyla bu tarz etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini anlatan Kalkan, "Çok güzel bir konser gerçekleştirdiler. Bununla onların morallerini artırmak, birlikte olduğumuzun mesajını vermek, her zaman her yerde, kederde de sevinçte de beraber olduğumuzu anlatmak istedik." dedi.AA

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510