Hortum evlere hasar verdi

Tekirdağ’da çıkan hortum 8 eve hasar verdi ve çok sayıda ağaç devrildi. AFAD ve Kaymakamlık hasar tespit çalışmalarına başlarken, AK parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, beraberindeki Milletvekili aday adayları Abdullah Öğe ve Mestan Özcan ile birlikte köye giderek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Çerkezköy Bakış
Hortum evlere hasar verdi

Çerkezköy Bakış - Dün, Tekirdağ’ın merkez Süleymanpaşa İlçesi’ne bağlı Büyükşehir yasasından önce köy olan Kazandere Mahallesinde hortum paniği yaşandı. Etkili olan hortum nedeniyle 8 ev hasar gördü. Hortum birçok ağacı kökünden sökerken, ekili alanlar ise büyük zarar gördü.

AFAD VE KAYMAKAMLIK İNCELEME YAPTI

Yaşanan afet sonrası Süleymanpaşa Kaymakamlığı ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ekipleri mahalleye giderek inceleme ve hasar tespit çalışması yaptı.

banner287

 

AK PARTİ’DEN DESTEK ZİYARETİ

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, beraberindeki AK Parti Tekirdağ Milletvekili aday adayları Abdullah Öğe ve Mestan Özcan ile birlikte sabah erken saatlerde Kazandere Mahallesine gitti. Burada AK Partili heyet hasar gören yerleri gezdi. Ardından da Kazandere Köy Konağı’nda vatandaşlarla bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti.  AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel,  ev ve ekili alanları zarar gören vatandaşlara devletin destek vereceğini ve her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.  Vatandaşlar da AK partili heyete destekleri için teşekkür ettiler.
Ardından Yüksel, Öğe ve Özcan, köy camiinde vatandaşlarla birlikte Cuma namazını kıldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 15:23

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510