İftar sofrası GOP’ta kuruldu

Çerkezköy Belediyesi’nin ‘Sofralar Kuruluyor, Gönüller Bir Oluyor’ sloganı ile geleneksel hale getirdiği mahalle iftarlarının dokuzuncusu Gazi Osman Paşa Mahallemizde kuruldu. Fatih Caddesi ve Makasçı Sokak’ta hayırseverlerin katkıları ile kurulan mahalle iftarında çok sayıda vatandaş birlikte oruçlarını açtılar.

İftar sofrası GOP’ta kuruldu

Çerkezköy Bakış - Gazi Osman Paşa Mahallesinde kurulan mahalle iftarına, mahalle sakinleri büyük ilgi gösterirken, hep beraber oruçlar açıldı, dualar edildi, sohbetler yapıldı ve Ramazan ayının manevi iklimi birlikte yaşadı.
 

banner287
GOP İFTAR SOFRASI ETRAFINDA BULUŞTU

Gazi Osman Paşa Mahallemizde kurulan iftar sofrasında vatandaşlarla bir araya gelen ve onların Ramazan ayı coşkusuna ortak olan Belediye Başkanı Vahap Akay, “Her yıl düzenlediğimiz ve artık geleneksel hale getirdiğimiz mahalle iftarlarımızda bugün Gazi Osman Paşa Mahallemizde yaşayan hemşerimiz ile aynı sofra etrafında buluştuk, oruçlarımızı açtık, sohbetlerimizi yaptık ve dualarımızı ettik” dedi.  Mahalle iftarlarının komşuluk ilişkilerini güçlendirdiğini ve Çerkezköylülük bilincini arttırdığını belirten Akay, ayrıca mahalle iftarına katılan vatandaşlara ve katkıda bulunan hayırseverlere teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 12:03

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510