İrmet ailesi 15. yıl gecesinde bir araya geldi

Çerkezköy Özel İrmet Hastanesi, kuruluşunun 15.yılı nedeniyle kutlama gecesi düzenledi. Burada hastane çalışanları ve aileleri yemekte bir araya gelerek güzel vakit geçirdi.

İrmet ailesi 15. yıl gecesinde bir araya geldi

Çerkezköy Bakış - Yalı Restaurant’ta düzenlenen geceye İrmet Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanları Ahmet Türker, İrfan Tombalak ile hastane çalışanları ve aileleri katıldı.

banner287
“15 YIL ÖNCE BAŞLADI HİKAYEMİZ”
Yemekte mesai arkadaşlarına kısa bir konuşma yapan Türker, “Hastanemizin 15. kuruluş yılı vesilesiyle düzenlediğimiz bu geceye hoş geldiniz. 15 yıl önce başladı bizim hikayemiz. 15 yıl önce 20 yataklı bin 400 metrekare bir binada hastanecilik yapmaya başladık. Çerkezköy’ün ilk özel hastanesini devralmıştık. Üzerimize büyük bir sorumluluk vardı. O hastane çok büyük işler başardı. O küçük hastane devlet hastaneleri dahil Trakya’nın en çok doğum yaptıran hastanesiydi. En çok hasta muayene eden hastanesiydi ve o hastane şimdiki büyük hastanenin temellerini attı. Şu anki hastanemiz 14 bin 500 metrekare kapaklı alanıyla Trakya’nın en büyük hastanelerinden birisi. Özel Çerkezköy Hastanesinde ilk başladığımız zaman 4-5 doktor vardı, toplam 20 personelimiz vardı. Şuanda 55 tanesi doktor, 2 tanesi profesör, 4 tanesi doçent, 2 tanesi yardımcı doçent olmak üzere 55 doktorumuz var. Yaklaşık 400 kişilik bir sağlık ordusuyla bütün bölgeye Trakya’ya hatta Dünya’ya hizmet veriyoruz. Birçok yeni şeyler yaptık. Kalp damar cerrahisinde yaptığımız önemli bir operasyon bugün Dünya literatürüne girdi. Türkiye’de 4-5 merkezden birisinde yapılan meme altından küçük kesiyle bay-pass ameliyatlarını başarılı bir şekilde yapıyoruz. Diyabet ve obezite cerrahisine bölgede ilk başlayan hastanelerden bir tanesiyiz. Trakya’da 4 yeni doğan uzmanından bir tanesine sahibiz. Yeni binayı yaparken uzun vadeli düşündük. Her şeyi en ince detayına kadar araştırdık. Sağlık Bakanlığı’nın kalite denetlemesinde 96 puan aldık.” dedi.
Gecenin sonunda Türker ve Tombalak, 10 yılı aşkın süredir hastanede çalışan 42 personele plaket takdim etti. Ardından ise yemekte hastane personeli ve ailesi doyasıya eğlendi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2018, 11:02

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
FATİH..
FATİH.. - 2 yıl Önce

YAKIŞIR KADRİYE ABLAMA)))

SELİN..
SELİN.. - 2 yıl Önce

İRMET CANDIR..KALİTE MARKA..)))

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510