İYİ Parti yol haritasını belirledi

İYİ Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı Ankara çıkarması yaptı. İlçe Başkanı Cemaleddin Turlin ve yönetim kurulu üyeleri Genel Başkan Meral Akşener’i ziyaret etti ve yerel seçimlerde çizecekleri yol haritası belirlendi.

İYİ Parti yol haritasını belirledi

Çerkezköy Bakış - İYİ Parti İlçe Başkanı Cemaleddin Turlin Yönetim Kurulu üyeleri Ankara ziyareti kapsamında TBMM’de partilerinin grup toplantısına katıldı. Ardından partililer, Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan’ı makamında ziyaret etti. Daha sonra Kaplan, Çerkezköy heyetini öğle yemeğinde ağırladı.

banner287
Meclis ziyaretinden sonra Turlin ve beraberindeki partililer İYİ Parti Genel Merkezinde Genel Başkan Meral Akşener’i ziyaret etti. Burada gerçekleşen görüşmenin ardından Turlin ve beraberindeki partililer, Teşkilatlardan Sorumlu Genel .Başkan Yardımcısı Koray Aydın ile bir araya geldi. Bu ziyarette, istişarelerde bulunuldu ve yerel seçimlerde çizilecek yol haritası belirlendi.
Turlin, ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada, “Gündemin ana maddeleri tüm ilçelerde Genel başkan yardımcıları ve üst yönetimin katılımlarıyla yapılacak olan istişare toplantıları düzenlenmesi, mahalle temsilcilerinin belirlenmesi, İYİ Parti’nin ittifakı milletle yapacağı, adaylarını partinin kendi içinden çıkartacağı, bu haftaki yapılacak olan Genel İdare Kurulu toplantısında İlçe Başkanlarına tam yetki verilecek olması konuları görüşüldü.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510