Kamera sayıları artacak

Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban başkanlığında Eylül ayı İlçe Güvenlik Kurulu ve Muhtarlar toplantısı yapıldı. Toplantıda, vatandaşların can ve mal güvenliği için ilçe merkezindeki Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kameralarının artırılması kararlaştırıldı.

Kamera sayıları artacak

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Polis Evinde yapılan toplantıya, Kaymakam Atilla Selami Abban, 3. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Ömercikli, Belediye Başkanı Vahap Akay, İlçe Jandarma Komutanı Volkan Torun, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sevgi, kurum amirleri, mahalle muhtarları ve Açık Kapı personeli katıldı.

OKUL ÖNLERİNDE GÜVENLİK ARTACAK

Toplantıda, ilçedeki genel güvenlik konusunda yürütülecek hizmetler, alınacak tedbirler ve yapılacak çalışmaların görüşüldü. İlgili yetkililerce yapılan bilgilendirmenin ardından güvenlik konusunda yapılması gereken iş ve işlemlere ait görüş alışverişinde bulunuldu. Bu kapsamda ilçe merkezine Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kameralarının artırılması planlandı. Ayrıca okul önlerinde güvenlik tedbirlerinin artırılması, madde bağımlılığının önlenmesi ile ilgili çalışmalar yapılmasına karar verildi. 
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510