Kampanyaya destek çığ gibi büyüyor

Çerkezköy Azize Şahap Bozkurt Anaokulu tarafından başlatılan ‘Oyuncağımı kullanmıyorum, Okulumla paylaşıyorum’ projesine destek çığ gibi büyüyor.

Kampanyaya destek çığ gibi büyüyor

Çerkezköy Bakış -Oyuncağımı Kullanmıyorum Okulumla Paylaşıyorum’ kampanyası başlatan Azize Şahap Bozkurt Anaokulu’na destek sürüyor.
ATATÜRK İLKOKULU’NDAN DESTEK
Çerkezköy’e bu eğitim öğretim yılında kazandırılan hayırsever Fatih Bozkurt tarafından yaptırılan Azize Şahap Bozkurt Anaokulu ilk projesine ilgi ve alaka yoğun şekilde devam ediyor. Anaokuluna öğrencilerin yanı sıra Çerkezköy’deki diğer okullardan da destek geliyor. Atatürk İlkokulu Müdürü Yalçın Memiş, öğrencileri ile beraber topladığı oyuncaklarını Azize Şahap Bozkurt Anaokulundaki kardeş öğrencileri ile paylaştılar.

TEŞEKKÜR ETTİ
Destek sadece Atatürk İlokulu ile sınırlı değil. Okul Müdürü Deniz Bulut’un daha önce görev yaptığı Zübeyde Hanım Anaokulu’ndaki öğrencilerde oyuncaklarını eğitim öğretime yeni başlayan öğrenci kardeşleri ile paylaştılar. Azize Şahap Bozkurt Anaokulu Müdürü Deniz Bulut, kampanyaya yoğun destek yaşandığını ifade ederek, kendilerine destek veren herkese teşekkür etti. 


 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510