Kayıtlar sürüyor

Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan Kış Spor Kursları için kayıtlar devam ediyor. Müracaatlar, 4 Ekim Cuma gününe kadar Çerkezköy Belediyesi Halk Masalarına başvurabilecek.

Kayıtlar sürüyor

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen 1. Kış Spor Kursları, 5’i yetişkin 8’i çocuklar için olmak üzere toplam 13 branşta gerçekleştirilecek. Kış Spor Kursları için kayıtların 23 Eylül Pazartesi günü başladığını belirten Belediye Başkanı

Vahap Akay, “Kayıtlarımız devam ediyor. Kış Spor Kurslarımıza müracaat etmek isteyen vatandaşlarımız kimlik fotokopileri ile Belediyemiz Halk Masalarına başvurabilirler” dedi.

banner287
Yetişkin kurslarının 18 yaş ve üzeri vatandaşlarımız için verileceğini sözlerine ekleyen Başkan Vahap Akay, “Step-Aerobik, Pilates, Yoga, Latin Dansları ve Halk Oyunları kurslarımıza 18 yaş ve üzeri vatandaşlarımız katılabilirler. Çocuklarımız için vereceğimiz Masa Tenisi, Taekwondo, Güreş, Judo,

Futbol, Satranç ve Basketbol kurslarına 9 – 14 yaş arası öğrencilerimiz; Okçuluk kursumuza ise ortaokul ve lise öğrencilerimiz başvurabilirler” ifadelerini kullandı.
SON BAŞVURU TARİHİ 4 EKİM

Kış Spor Kurslarının ücretsiz olduğunu ve isteyen tüm vatandaşlar kurslardan faydalanabileceğini belirten Akay, kurslara katılım başvuruları süresinin 4 Ekim Cuma günü mesai saati sonunda sona ereceğini söyledi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510