Kaymakama mesajlı veda

Yaklaşık 20 aydır Kapaklı Kaymakamlığı görevinde bulunan ve son kararname ile Mardin’in Kızıltepe Kaymakamlığına atanan Mehmet Yüzer ilçeden ayrıldı. Birlikte çalıştığı personeli ise kaymakamlığın sosyal medya hesabından Yüzeri için duygu dolu bir veda mesajı paylaştı.

Çerkezköy bakış
Kaymakama mesajlı veda

Çerkezköy Bakış - Son kararname ile Kızıltepe Kaymakamlığına atanan Kaymakam Yüzer için Kaymakamlık binası önünde uğurlama töreni düzenlendi. Törene, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sevgi, İlçe Jandarma Komutanı Başçavuş Fevzi Bayram ve kurum müdürleri ile kaymakamlık personeli katıldı. Kaymakam Yüzer burada herkes ile tek tek vedalaşarak makam aracına bindi.

banner287

Kapaklı Kaymakamlığı personeli ise, kaymakamlığın sosyal medya hesabından duygu dolu bir veda mesajı yayınladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi: “1 Eylül 2018 tarihli kararname ile Mardin Kızıltepe Kaymakamlığına atanan Sayın Kaymakamımız Mehmet Yüzer ilçemizdeki görevinden ayrıldı. Devlette devamlılık esastır ve bu devlet kendine yapılan hizmetleri asla unutmaz. Bizlerin birebir şahit olduğu devleti ile ilçemize de büyük hizmetleri olan, mesai mefhumu gözetmeksizin canla başla çalışan Sayın Kaymakamımız Mehmet Yüzer’e hizmetleri için teşekkür eder, yeni görevinde ve gelecek hayatında başarılar dileriz.” 


 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306