Kızılpınar seçim ofisi açıldı

Cumhur İttifakı Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva’nın Kızılpınar Mahallesindeki seçim ofisi coşkulu bir kalabalık ile açıldı.

Kızılpınar seçim ofisi açıldı

Çerkezköy Bakış-   Açılışta konuşan Cumhur İttifakı Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva “Çerkezköy’de bir beş senelik bir kaybımız var. İnşallah bu kaybı AK Parti belediyeciliği ile 15 sene ileri götürmeye size söz veriyorum.” derken, TBMM Başkanvekili ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop ise “Az bir zaman kaldı. 31 Mart’ta inşallah kısa bir fasıladan sonra tekrar Çerkezköy’ü ak belediyecilik ile tanıştıracağız.” dedi.

YOĞUN KATILIM OLDU

Kızılpınar Mahallesi İstiklal Caddesindeki seçim irtibat ofisi açılışına TBMM Başkanvekili ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop, Cumhur İttifakı Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök, siyasiler, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

“ÇERKEZKÖY’DE BİR BEŞ SENELİK KAYBIMIZ VAR”

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök’ün hoş geldiniz konuşmasının ardından Cumhur İttifakı Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva bir konuşma yaptı. Kendisini 31 Mart akşamındaki gibi zannettiğini ifade eden Kozuva, “Hepinizden Allah razı olsun. 31 Mart akşamı hepinizi belediye binası önüne bekliyorum. Bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Çerkezköy’de bir beş senelik bir kaybımız var. İnşallah bu kaybı AK Parti belediyeciliği ile 15 sene ileri götürmeye size söz veriyorum. Sevgili hocamız sağ olsun aramızda Tekirdağ’da bizler için her şeyi mutlaka getireceğine inanıyoruz.” dedi.

“AZ KALDI, ÇERKEZKÖY’Ü AK BELEDİYECİLİK İLE TANIŞTIRACAĞIZ”

TBMM Başkanvekili ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop ise yaptığı konuşmada, “Az bir zaman kaldı. 31 Mart’ta inşallah kısa bir fasıladan sonra tekrar Çerkezköy’ü ak belediyecilik ile tanıştıracağız. AK Parti esasen yerel yönetimler, belediyecilikten doğmuş bir siyasi harekettir. Cumhurbaşkanımızın İstanbul Büyükşehir Belediyesini 1994’te aldığı zaman, İstanbul’un o zamanki halini hatırlayanlar kısa bir süre içinde İstanbul’un nasıl gerçek manada bir büyükşehre dönüştüğünü de hatırlayacaklardır. Yeniden gönül belediyeciliğiyle Çerkezköy’ü 31 Mart’ta

banner287
AK Partili belediyeye kavuşturacağız. Kızılpınar bizim Cumhurbaşkanımızın sevdalılarıyla, AK Parti sevdalılarıyla dolu bir mahallemiz. Dünyanın yeniden şekillendiği bir süreçteyiz. Türkiye hamdolsun yüzlerce yıl içerisinde bir kere çıkacak bir siyasi lidere sahip. İnşallah bu 31 Mart seçimleri Türkiye’nin bu gücünün farkında olan çevrelerin yapmış olduğu bütün planlara, kumpaslara rağmen AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın başarısıyla sonuçlanacak. Başta Çerkezköy, başta Tekirdağ olmak üzere Türkiye’nin her tarafında hedeflerimizi göstereceğimiz bir akşam olacak 31 Mart akşamı. Kızılpınar’dan büyük bir destek istiyoruz. Çerkezköy, 31 Mart akşamı Süleyman Kozuva kardeşimizi belediye başkanlığı koltuğuna oturtacak. İşte burada bir irtibat burasını açıyoruz. Çerkezköy’ün muhtelif yerlerinde de açılacak. Daha özverili bir şekilde çalışmamız gerekiyor. Hepinizi daha fazla, daha iyi bir netice için ümitli olmaya davet ediyorum. Ofisimizin hayırlı olmasını, hayırlı hizmetlere mekan olmasını Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.


Konuşmaların ardından kurdele kesimi ile Kızılpınar seçim ofisi hizmete girdi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kızılpınar mahallesi..
Kızılpınar mahallesi.. - 2 ay Önce

Hayırlı olsun..

Turan
Turan - 2 ay Önce

İlk öncelik AVM...patlıyoruz Çerkezköy de çok sıkıcı yer..

Palmiye konutları
Palmiye konutları - 2 ay Önce

Kızılpınar mahallesi millet caddesi beton yol yapıldı sonunda..kaldırım sözü.. olmadı.. bekliyoruz.. ışıklar yetersiz..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306