Öğe iki başkanı ziyaret etti

AK Parti Tekirdağ Milletvekili aday adayı Abdullah Öğe, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve Tekirdağ Esnaf Odaları Birlik Başkanı Sami Kayın'ı ziyaret etti.

Çerkezköy Bakış
Öğe iki başkanı ziyaret etti

Çerkezköy Bakış - Öğe, bir süre önce yapılan genel kurul ve seçimlerde güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçilen Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve Tekirdağ Esnaf Odaları Birlik Başkanı Sami Kayın'ı makamlarında ayrı ayrı ziyaret etti. Öğe, iki başkana da görevlerinde başarılar diledi.

banner287
“HAKKIMIZDA HAYIRLISI”

Öğe, yaptığı açıklamada, “Tekirdağ’a ve ülkemize daha iyi nasıl hizmet ederiz düşüncesiyle aday adaylığımızı açıkladık. Suyunu içtiğimiz, ekmeğini yediğimiz Tekirdağ’a daha fazla nasıl hizmet ederiz, vekil olursak Tekirdağ’a daha iyi nasıl hizmet getirebiliriz, gelen hizmetlere bir tuğlada biz koyabilir miyiz düşüncesiyle hareket ettik. Nasip oldu 2014 yılında AK Parti İlçe Başkanlığı görevine geldim. 2017 yılında yapılan kongre ile de görevime devam ettim. Hasıl oldu ve 24 Haziran seçimlerinde de milletvekili aday adayı oldum. Hakkımızda hayırlısı” dedi.
Günay ve Kayın ise, Öğe’ye milletvekilliği aday adaylığı sürecinde başarı dileklerini iletti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2018, 17:57

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510