Öğe, Süleymanpaşa’da destek istedi

AK Parti Tekirdağ Milletvekili adayı Abdullah Öğe, ilçe ilçe gezerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Tekirdağ’ın merkez ilçesi Süleymanpaşa’yı ziyaret eden Öğe, esnaf ve vatandaşlardan 24 Haziran seçimlerinde destek istedi.

Çerkezköy Bakış
Öğe, Süleymanpaşa’da destek istedi

Çerkezköy Bakış - 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında merkez ilçe Süleymanpaşa’yı ziyaret eden AK Parti Tekirdağ Milletvekili adayı Abdullah Öğe, İlçe Başkanı Hüseyin Uzunlar, Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nihal Erdoğan Köşdere ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundu. Sokakta ve kahvede vatandaşlarla sohbet eden Öğe sahada aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek “Halkımıza bu sistemi çok iyi anlatmalıyız. 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımızı Başkan yapmak adına sizlerden oy istiyorum.” dedi.

EMEKLİ ASTSUBAYLARI ZİYARET ETTİ


Esnaf ziyaretlerinin ardından Öğe ve beraberindeki partililer Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Tekirdağ İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

MEMUR-SEN İFTARINA KATILDI


Süleymanpaşa’da seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Tekirdağ Milletvekili adayı Abdullah Öğe Memur-Sen'in düzenlediği "Tekirdağ Buluşması” iftar programına katıldı. İftar programına AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Ayşe Doğan, Memur-Sen Genel Başkanı Sayın Ali Yalçın, Memur-Sen Sendika üyeleri katıldı. Öğe, beraberindeki partililerle iftardan sonra da ziyaretlerini sürdürdü.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali ihsan
ali ihsan - 1 yıl Önce

kalan zaman vatandaşın yüzüne bakmazlar. oy zamanı vatandaş karşısında el pençe dururlar kanmayın bu siyasetçilere. Hangi partili olursa olsun..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510