Öğe’ye Çerkezköy’den büyük destek

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığından istifa ederek 27. dönem Tekirdağ Milletvekili Aday adayı olan Abdullah Öğe’ye Çerkezköy’de düzenlediği basın toplantısına teşkilat mensupları ile vatandaşlar büyük destek verdi. Öğe, “Görev verilirse en iyisini yapacağız. Sizlerin emrinde, teşkilatların emrinde, milletimizin emrinde, devletimize, milletimize Tekirdağ’ımıza en iyi hizmeti verebilmek için yola çıkıyoruz.” dedi.

Öğe’ye Çerkezköy’den büyük destek

Çerkezköy Bakış - Öğe, yaklaşık 4 yıl İlçe Başkanlığı yaptığı Çerkezköy İlçe Teşkilatında partililerle bir araya geldi. Ardından Öğe, teşkilat binası önünde toplanan çok sayıda vatandaşın da katılımıyla basın toplantısı düzenledi. Öğe’yi eski İlçe Başkanları Alaaddin Demirbağ, Reşat Bahar ile Kadın Kolları eski İlçe Başkanları Nuran Yeşil ve Sevgican Aydoğan da yalnız bırakmadı.

“TERTEMİZ, PIRIL PIRIL BİR KARDEŞİM”

Öğe’nin milletvekili aday adayı olmak için yaptığı istifasının ardından AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı olan Ercan Tanışık da Öğe’ye aday adaylığı için büyük destek verdi. Öğe’ye başarılar dileyen Tanışık, “Teşkilatımızdan yetişmiş Abdullah Öğe ile basın açıklaması yapmak için karşınıza geldik. Benim için çok önemli bir gün. Böylesine tertemiz pırıl pırıl bir kardeşimizi tanıtmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. İleride Allah nasip edip vekil seçildiğinde, Ankara’ya gittiğimizde kapısını çalmadan girebileceğimiz, derdimizi sıkıntımızı anlatabileceğimiz ve ilçemizin sorunlarını anlatabileceğimiz bir kardeşimizdir. Kendisine başarılar diliyorum.” dedi.

“TEŞEKKÜR ETTİ”

Kendisine destek vermek için gelenlere teşekkür eden AK Parti 27. Dönem Tekirdağ Milletvekili Adayı Abdullah Öğe, “Allah’ın izni ile teşkilatlarımızla bir istişare ederek bu kutlu dava da Tekirdağ’a nasıl daha iyi hizmet edebiliriz diyerek bir yola çıktık. 27. dönem genel seçimlerinde aday adayı olmak üzere çok sevdiğim; aslında birinci adresim olan bu güzel teşkilattan ve ilçe başkanlığı görevimden istifa ettim. İnanıyorum ki teşkilat mensubu arkadaşlarım bu görevi layıkıyla yerine getireceklerdir.” dedi.

banner287

“ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ CUMHURBAŞKANIMIZI BAŞKAN YAPMAK.”

Çerkezköy İlçe Teşkilatının 24 Haziran ve ardından gerçekleşecek olan yerel seçimlerde büyük başarı göstereceğini belirten Öğe, “Bu genel seçimlerde ve ardından yerel seçimlerde Çerkezköy AK Parti Teşkilatı bundan önce de olduğu gibi 2014’te göreve geldiğimiz günden beri bundan sonra da aynı başarıyı daha önceki dönemler gibi üzerine koyarak devam ettirecekler. Ben şimdiden Çerkezköy İlçe Başkanımıza ve ekibine kolaylıklar diliyorum ve her zaman yanlarında olduğumu belirtmek istiyorum. Çok sevdiğim teşkilat ile de bu günde gördüğünüz gibi bir aradayım. Ama buruk bir üzüntü ile istifa etmiş durumdayım. Bizim bir hedefimiz var dedik. Önümüzdeki 24 Haziran genel seçimlerinde bizim öncelikli hedefimiz Cumhurbaşkanımızı, reisimizi, Başkomutanımızı, Dünya liderini başkan yapmak. Biz Allah’ın izni ile Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapmak için kapı kapı dolaşarak teşkilatlarımızla birlikte terimizin son damlasına kadar mücadele edeceğiz.”diye konuştu.

“GÖREV VERİLMESE DE ÜZÜLMEYECEĞİZ, BİZ KADERE RAZI OLANLARDANIZ”

Aday adaylık sürecine değinen Öğe, “Milletvekili seçimlerinde vatandaşlarımıza daha iyi hizmet getirebilmek için yaptığımız istişareler sonucunda milletvekili aday adayı olmaya karar verdim. Bu kararla birlikte inanıyorum ki daha önce de milletvekillerimizin yaptığı hizmetlerin üzerine görev verilirse en iyisini yapmak için elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz. Görev verilmese de üzülmeyeceğiz, biz kadere razı olanlardanız. Görev verilmese de milletvekilliği adaylığı bize nasip olmasa da milletvekili olamasak da teşkilatımızla birlikte sizlerle birlikte en iyi sonucu almak için çalışmaya gayret etmeye devam edeceğiz. Parti teşkilatı olarak şöyle de bir prensibimiz var. Hiçbir kişinin şahsi menfaatlerini bu teşkilatın menfaatlerinin önünde görmedik ve görmek isteyen arkadaşlarla beraber yol yürümedik. Türk Milleti tarih boyunca neden şanlı bir tarihe sahip olmuş. Çünkü; Türk insanı devletinin menfaatini kendi şahsi menfaatinin önünde görmüştür. Bizde teşkilatımız olarak böyle görüyoruz. Görev verilirse en iyisini yapacağız. Sizlerin emrinde teşkilatların emrinde, milletimizin emrinde, devletimize, milletimize Tekirdağ’ımıza en iyi hizmeti verebilmek için yola çıkıyoruz. Bu sebeple rabbim bizlere birlik beraberlik içerisinde bu kutlu yürüyüşte, önümüze çıkan engellerde yardımcımız olsun. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Aramıza makamları, mevkileri, koltukları sokmadan hedefe ulaşmayı Allah rızası için çalışmayı nasip eylesin. Bu güzel günde vaktinizi ayırıp bizimle beraber olduğunuz için bizimle beraber burada hasbihal ettiğiniz için hepinizden Allah razı olsun. Teşkilat mensuplarıma çok değerli basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum, sizleri Allaha emanet ediyorum. Şimdi buradan Tekirdağ’ımıza giderek Tekirdağ Milletvekili aday adaylığı için resmi başvurumuzu yapacağız ve çalışmalarımıza devam edeceğiz. Durmak yok yola devam.” ifadelerine yer verdi. Ardından Öğe, alkışlar ve “İşte teşkilat işte vekil” sloganları eşliğinde resmi adaylık başvurusunu yapmak üzere Tekirdağ’a uğurlandı.


 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2018, 16:39

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
istanbul city..
istanbul city.. - 1 yıl Önce

REİS KIZILPINAR A DA GEL... AKP CANDIR..HİZMET GÖRSÜN CHP..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510