banner265

banner571

Orgeneral Çetin, Çerkezköy’de denetimlerde bulundu

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Çerkezköy’ün Kızılpınar Mahallesinde yapımında son aşamaya gelinen Jandarma Karakolu Hizmet Binası inşaatında incelemelerde bulundu.

Gündem 06.11.2020, 15:58
Orgeneral Çetin, Çerkezköy’de denetimlerde bulundu
banner301

Çerkezköy Bakış - Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin,  Jandarma Genel Komutanlığına bağlı birliklere teftiş ve denetlemede bulunmak üzere Tekirdağ’a geldi.
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Vali Aziz Yıldırım,  Çorlu Asayiş Jandarma Bölük Komutanlığı için tahsisi planlanan binada incelemelerde bulundu. Binayı gezen Jandarma Genel Komutanı Çetin ve Vali Yıldırım, İl Jandarma Komutanı Kılıç’tan bina hakkında bilgi aldı.

ÇERKEZKÖY KARAKOLU İNŞAATINI DENETLEDİ

Ardından Jandarma Genel Komutanı Org. Arif Çetin ve Vali Aziz Yıldırım,  kamu düzeninin sağlanması maksadıyla Çerkezköy’ün Kızılpınar Mahallesinde yapımında son aşamaya gelinen Jandarma Karakolu Hizmet Binası inşaatında incelemelerde bulundu. Karakol Hizmet Binası inşaat alanını gezen Jandarma Genel Komutanı Çetin ve Vali Yıldırım, İl Jandarma Komutanı Kılıç’tan bina hakkında bilgi aldı.

KARAKOLLAR DENETLENDİ

Çorlu ve Ergene İlçe Jandarma Komutanlıklarının ardından orgeneral Çetin ve Vali Yıldırım, Çerkezköy İlçe Jandarma Komutanlığı’nda denetimlerde bulundu.
Çerkezköy İlçe Jandarma Komutanlığı personel durumu ve çalışmaları hakkında J. Yüzbaşı Serkan Engin’den bilgi alan Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Vali Aziz Yıldırım, yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.
Denetim esnasında Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban ve Çerkezköy İlçe Jandarma Komutanı J. Yüzbaşı Serkan Engin’de İlçe Jandarma Komutanlığında hazır bulundu.
Yapılan denetimlerde, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Vali Aziz Yıldırım’a, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Tümgeneral Halis Zafer Koç, Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban ve İl Jandarma Komutanı J. Albay Osman Kılıç’ın eşlik etti.


 

Kaynak: Çerkezköy Bakış
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 05 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P