Seçimi Danışmaz kazandı

Eğitim Bir-Sen Çerkezköy İlçe Temsilciliği olağan kongresini yaptı. 632 üyeden 403’ü oy kullanırken, iki adayın yarıştığı seçimi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Danışmaz kazandı.

Seçimi Danışmaz kazandı

Çerkezköy Bakış - Eğitim Bir-Sen Çerkezköy İlçe Temsilciliği, olağan kongresini Atatürk İlkokulunda gerçekleşti. Enesler İmam Hatip Lisesi Müdürü İsa Çetin ile İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Danışmaz’ın iki liste ile girdiği seçimli olağan kongre için oy verme işlemi sabah saat 09.00’da başladı ve 17.00’da sona erdi. Oy verme işleminin ardından sayıma geçildi.
İrfan Danışmaz’ın yönetim kurulu listesinde Kemal Bulut, Yavuz Kara, Caner Gündoğdu, Muharrem İlgar, Serdar İş ve Hakan Asma, İsa Çetin’in listesinde ise Fahrettin Karaman, Yakup Dönmez, Mehmet Nesim Bozkurt, Yalçın Avcı, Yenal Akbalık ve Abdurrahman Hıdıroğlu yer aldı.

banner287
632 üyesi bulunan Eğitim Bir-Sen Çerkezköy Temsilciliği olağan kongresinde 3 sandıkta oy kullanıldı. Kullanılan 403 oyun 200’ünü Danışmaz, 189’unu ise Çetin aldı. 14 oy ise geçersiz saydı.
Seçimli olağan kongrenin ardından Eğitim Bir-Sen Çerkezköy İlçe Temsilciliğinin yeni başkanı İrfan Danışmaz oldu.
Kazananın Eğitim Bir-Sen olduğunu belirten Danışmaz, “Çerkezköy’e hayırlı olsun. Üyelerimiz için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülenyüz
Gülenyüz - 5 ay Önce

Artık Çerkezköy eğitimde Finlandiya'yı geçer. Öğretmenler çağdaş ve medeni dünyaya örnek olur. Eğitim Bir-Senle çağdaş medeniyet seviyesinin üzerine çıkacacağız. Türk öğretmenleri, gurur duyulacak seviyedesiniz! Allah yar ve yardımcınız olsun. Etmezse kula kul oluruz olur biter.

Ögretmen
Ögretmen - 5 ay Önce

Bir şube müdürünün eğitim bir sen ilçe başkanı olması ne kadar etik? Tarafsız davranacağını kim garanti edebilir ?

başka öğretmen
başka öğretmen @Ögretmen - 5 ay Önce

şimdiye kadar tarafsızdı...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306