Seçimin nabzı BAKIŞ'ta atacak

Çerkezköy Bakış Gazetesi, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin sonuçlarını, seçim yasağının kalktığı andan itibaren okurlarına www.cerkezkoybakis.com.tr/secim2018/ adresinden anında duyuracak.

Çerkezköy Bakış
Seçimin nabzı BAKIŞ'ta atacak

banner287
Çerkezköy Bakış - Türkiye, 24 Haziran'da bir kez daha sandık başına gidiyor. 24 Haziran'daki seçimler, 16 Nisan halk oylamasıyla hayata geçen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin de ilk seçimleri olacak. Seçmen, sandıkta cumhurbaşkanı adaylarının ve milletvekili adaylarının bulunduğu 2 ayrı pusulaya mühür basacak. Cumhurbaşkanı Seçimi ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi sonuçları il il, ilçe ilçe Çerkezköy Bakış Gazetesi internet sitesi www.cerkezkoybakis.com.tr/secim2018/ adresinden seçim yasağının kalktığı andan itibaren yayınlanacak. Bakış takipçileri, Çerkezköy, Kapaklı ve Saray’ın yanı sıra 81 il ve ilçede açılan sandık, kullanılan oy ve adaylara ve partilere oy dağılımı tek tık ile öğrenebilecek.

7 yıldır Çerkezköy ve Kapaklı’nın yanı sıra Saray ile Tekirdağ’ın ilçeleri ve Trakya’daki tüm gelişmeleri okurlarına duyurmak için çalışan Çerkezköy Bakış Gazetesi, 24 Haziran seçimleri için hazırlıklarını tamamladı. Bakış’ın tecrübeli haber merkezi, ilçedeki seçim atmosferini gün içinde internet sitesinin yanı sıra, sosyal medya hesabından yapacağı canlı yayınlar ile okur ve takipçilerine anlık olarak aktaracak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2018, 17:14

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 11 ay Önce

TABİKİ..REİS...AKP....CHP DAHA KIZILPINAR YOLLARINI BİTİREMEDİ...İSTANBUL CİTY..MİLLET CADDESİ..

as trakyalı
as trakyalı @TRAKYALI.. - 11 ay Önce

hadi oradan kendini bilmez trakyalı

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306