Sözünün eri

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler’in eğitime desteği sürüyor. Daha önce ÇOSB’nin dışında Çerkezköy’e bir okul yaptıracağının sözünü veren Sözdinler, bu sözünü tuttu. Sözdinler, kendisine ait tekstil fabrikası HENATEKS adına yaptıracağı ortaokulun protokolünü Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ile beraber imzaladı.

Sözünün eri

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, mesaisini Çerkezköy’de yaptı. Vali Yıldırım, beraberindeki Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban ve Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü ile beraber Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti. Ziyarette Vali Yıldırım ve beraberindekileri ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler karşıladı.

banner287
PROTOKOL İMZALANDI

Ziyarette Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler’in Çerkezköy’e kendisine ait olan HENATEKS Boya ve Apre fabrikası adına kazandıracağı 8 derslikli ortaokulun protokolü de bu ziyarette imzalandı. Yeri belirlenecek olan okulun temelinin önümüzdeki günlerde atılması planlanıyor.
Vali Yıldırım, Çerkezköy’de eğitim yatırımlarına büyük destek ve katkı sağlayan Başkan Sözdinler ve ÇOSB yönetimine teşekkür etti. 

ÇOSB’DE OKUL YAPTIRDI

Öte yandan, ÇOSB tarafından Bağlık Mahallesinde yaptırılan 32 derslikli ortaokul, 2019-2020 eğitim öğretim yılında öğrencileriyle buluşacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 17:43

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510