Vatandaş altınlarını elden çıkarıyor

Son dönemlerde altın fiyatlarında yaşanan yükseliş vatandaşı altınları elden çıkartmaya itiyor. Bugünlerde vatandaşlar altın almak yerine satmayı tercih ediyor.

Vatandaş altınlarını elden çıkarıyor

Çerkezköy Bakış - Düğün sezonu olarak bilinen yaz mevsiminde artan düğünler de kuyumcu esnafını mutlu etmedi. Altın fiyatlarındaki dalgalanmalar, vatandaşları altından uzak tutuyor. Fiyatların yükselmesi ile birlikte vatandaşlar ellerinde bulunan altınları satmayı tercih ediyor. Murat Kuyumculuk satış personeli Mehmet Sola, “Fiyatlarda yükseliş var. Son bir haftada hareketlilik sürüyor. Önümüzdeki dönemde artış veya düşüş yaşanacağı öngörmek zor çünkü anlık inip, çıkabiliyor. Şu an için ise vatandaşlar altın almaktan çok, satmayı tercih ediyor.” dedi.

banner287
GÜNCEL ALTIN FİYATLARI

Son bir haftada hareketliliğini sürdüren altın fiyatları ise şöyle: Gram altın 256 TL, çeyrek altın 440 TL, yarım altın 880 TL ve tam altın ise bin 760 TL’den satılıyor. 
 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2019, 17:03

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sinan
Sinan - 2 ay Önce

Ya bu bizim memet tanıyom ben bunu. bir ay oldu işe gireli sektörel analiz yapıyor.inanmayın yatırımlarınızı söylediklerinin tam tersine yapın .

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510