Yatırımları inceleyip bilgi aldılar

Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, yapımı devam eden okullarda incelemelerde bulundu ve yetkililerden bilgi aldı.

Çerkezköy bakış
Yatırımları inceleyip bilgi aldılar

Çerkezköy Bakış - Özellikle okul yatırımlarına verdiği önemle herkesin takdirini kazanan Kaymakam Abban, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş ile birlikte devam eden okul inşaatlarında incelemelerde bulundu. Abban ve Gümüş, Yusuf Şenel Ortaokulu, Çerkezköy OSB Ortaokulu, Seval Ahmet Çetin Fen Lisesi, Nurullah Narin Ortaokulu ek binası, Şehit Dinçer Ersoy İlkokulu ek binası ve Zeki Algur İlkokulundaki çalışmaları denetleyerek, şantiye yetkililerinden bilgi aldı.

MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI

banner287
75. Yıl ortaokulunda ise İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş başkanlığında müdürler kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı şube müdürleri İrfan Danışmaz, Yusuf Hayri ve Yılmaz Oğur ve ilçedeki okulların müdürleri katılırken, 2018 – 2019 eğitim öğretim yılı hazırlıkları, eğitim yatırımları ve okulların eğitime hazır hale getirilmesi konuları detaylı bir şekilde görüşüldü. 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306