Yüksel: Cumhur İttifakı doğru yolda

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği ve yaklaşık 6 bin Çerkezköylünün katıldığı iftar programının ardından AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, AK Parti Tekirdağ Milletvekili adayı Abdullah Öğe ve AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ercan Tanışık Çerkezköy Bakış Gazetesi’ne seçim çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Çerkezköy Bakış
Yüksel: Cumhur İttifakı doğru yolda

Çerkezköy Bakış - AK Parti milletvekili adayları ile teşkilatların yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını ifade eden AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel “Çerkezköylü hemşerilerimizle bizleri bir araya getiren teşkilatımıza teşekkür ediyorum. 6 bini aşkın Çerkezköylü ile iftar yaptık. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Tekirdağ’da AK Parti milletvekili adayları teşkilatla birlikte yoğun bir çalışma içerisinde. Şuanda diğer siyasi partiler sahada yok. AK Parti’nin bütün milletvekili adayları canı gönülden çalışıyor. Vatandaşımıza 24 Haziran’ın önemini anlatıyoruz. Yaparsa Yine AK Parti yapar diyoruz.” dedi.
 

“VATANDAŞLARIMIZIN TEPKİLERİ BİZLERİ DAHA DA MOTİVE EDİYOR”


Saha çalışmalarında yereli de değerlendirme şansı bulduklarını belirten Yüksel “Vatandaşlarımızdan aldığımız tepkiler çok güzel. Her birinden ‘1 milyon nüfusa sahip Tekirdağ’ı idare edemeyen zihniyetin 81 milyonluk Türkiye’yi nasıl idare edecek. Biz bu konuyla ilgili cumhurbaşkanımıza ve milletvekilimize güveniyoruz. Tekirdağ hizmetlerle birlikte şaha kalkacak’ diye cevaplar alıyoruz. Bu cevaplar bizleri motive ediyor. Ramazan Bayramı sonrası bu tempomuzu biraz daha yükselteceğiz. Seçim öncesi son günlerimizi güzelce değerlendirerek tüm vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışacağız.” diye konuştu.

“TEKİRDAĞ’A 18 KATRİLYON LİRALIK YATIRIM YAPILDI”

banner287

“Tekirdağ’da ve Türkiye’de Cumhur İttifakında çok büyük bir şahlanış olduğunu herkes görecek.” diyen Yüksel konuşmasını “Vatandaşımız her şeyin bilincinde ve farkında. Bugün CHP’nin genel başkanlığına layık görülmeyen bir isim bugün Türkiye’yi yönetecek cumhurbaşkanlığına aday diye pazarlanmaya çalışıyor. Vatandaşlarımız sahada kendilerine gereken cevabı veriyor. 16 yıldır bizlerin yaptıkları ortada,  18 katrilyon liralık yatırım yapmışız Tekirdağ’a. Vatandaşlarımız değerlendirme yaparken özellikle şuna baksınlar yeryüzünde bu topraklarda yaşayan insanlara ne kadar düşmanlık eden güç varsa, bütün terör örgütleri Cumhur İttifakına saldırıyor. Bu ne demektir ki Cumhur İttifakı doğru yolda. 24 Haziran akşamı inşallah bu millet için yeniden bir doğuş olacak. “ifadeleriyle tamamladı.
 

“TEKİRDAĞ’A BORCUMUZ  VAR”


AK Parti Tekirdağ Milletvekili adayı Abdullah Öğe ise Tekirdağ’a borçları olduğunu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da sözleri olduğunu ifade ederek  “ Durmak yok yola devam diyoruz. Bu memlekete borcumuz var. Bu iftar programında Çerkezköy her zamanki gibi dinamikliğini gösterdi ve göstermeye devam edecek. 1 aydır sahalarda çalışıyoruz. Milletimiz artık samimiyete inanıyor. Bizler sahada milletimizle beraber olduğumu söylüyoruz. Tekirdağlı hemşerilerimizin Cumhur İttifakına ilgisi bizleri daha da motive ediyor. “ dedi.
 

“TAKDİRE ŞAYAN BİR KATILIM VARDI”


AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ercan Tanışık ise yaptığı konuşmada “Bizleri yalnız bırakmayan Çerkezköylü hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Takdire şayan bir katılım vardı. Bu güzel Ramazan gününde Rabbim dualarımızı kabul etsin. İnşallah 24 Haziran’da da bu birlik ve beraberlikle sandığa gideceğiz. Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanımızı ve güçlü bir meclisi seçeceğiz.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 16:19

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510