Halk Akademisi öğrencilerine sınav öncesi moral kahvaltısı

Çerkezköy Belediyesi Halk Akademisi öğrencileri, Liselere Geçiş Sınavı (LGS) öncesi Kartaltepe Piknik Alanı'nda düzenlenen moral kahvaltısında bir araya geldi.

Halk Akademisi öğrencilerine sınav öncesi moral kahvaltısı

Çerkezköy Bakış-Çerkezköy Halk Akademisi öğrencileri, eğitmenleri ve velileri olarak 8 aylık öğretim sürecini geride bıraktıklarını belirten Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Sorumlusu Gizem Tuna, “Tüm bu süreç boyunca azim ve kararlılıkla çalışmalarını sürdüren kıymetli öğrencilerimize, yarınki Liselere Giriş Sınavı’nda başarılar diliyoruz. Onlara olan inancımız ve güvenimiz sonsuz! Başarılı olacaklarına gönülden inanıyoruz” dedi.

Çerkezköy Belediyesi Halk Akademisi’nin kendilerine ders çalışma ve LGS’ye hazırlanma adına önemli bir imkan olduğunu kaydeden öğrenciler ise “Burada öğretmenlerimiz, bizlere bu zorlu yolda deyim yerindeyse adeta ışık oldular. Bu vesile başta bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ve bize Halk Akademisi bünyesinde sınava hazırlanma fırsatı sunan Belediye Başkanımız Vahap Akay olmak üzere tüm öğretmenlerimize ve Halk Akademisi çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.