Hayırsever Karagöz çiftinden iftar

Çerkezköylü hayırsever Müjgan ve Serkan Karagöz çifti, Müjgan-Serkan Karagöz Özel Eğitim Uygulama Merkezi bahçesinde protokol üyeleri, engelli öğrenciler ve ailelerini iftar programında ağırladı.

Hayırsever Karagöz çiftinden iftar

Çerkezköy Bakış - Eğitime verdiği büyük destek ile herkesin takdirini kazanan Müjgan ve Serkan Karagöz çifti, kendi imkanları ile yaptırdıkları ve özel öğrencilerin eğitim gördüğü Müjgan-Serkan Karagöz Özel Eğitim Uygulama Merkezi bahçesinde verdiği iftara, Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yücer, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Ünal, İlçe Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Volkan Torun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilciliği üyeleri, okul müdürleri, öğretmenler, muhtarlar, engelli öğrenciler ile aileleri katıldı.  

TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ


İftar programlarını artık geleneksel hale getirdiklerini belirten Serkan Karagöz, “Burada olduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bizi bu mübarek gecede yalnız bırakmayan herkese en içten dileklerimle teşekkür ederim. Hepinizden Allah razı olsun.” dedi.

ORUÇLAR AÇILDI, DUALAR EDİLDİ


Akşam ezanının okunmasının ardından oruçlar açıldı. Yemekten sonra ise dualar edildi.