Zincirleme trafik kazasında 7 kişi yaralandı Zincirleme trafik kazasında 7 kişi yaralandı

Survivor All Star'ın yeni sezonunda heyecan dorukta! Hilmi Cem İntepe'nin katılımıyla yarışma daha da çekişmeli hale gelecek. İşte detaylar!

2024 Survivor All Star'ın 8 Şubat tarihli 28. bölümünde acil durum konseyi toplandı. Acun Ilıcalı, konseyde Turabi ve Nihat'ın sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan ayrıldığını duyurdu. Bu durumun ardından, yarışmaya yeni yüzlerin katılacağı haberi gündemi salladı.

Avatar Atakan, Sema Aydemir ve Hilmi Cem İntepe Yarışmaya Dahil Olacak

Ilıcalı, yapmış olduğu açıklamada, Survivor All Star'a katılacak üç yeni yarışmacıyı duyurdu. Bu isimler arasında Hilmi Cem İntepe de bulunuyor. Heyecanla beklenen isimler arasında yer alan İntepe'nin performansı ve rekabeti nasıl etkileyeceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Hilmicem İntepe Kimdir?

Hilmi Cem İntepe, 1992 yılında Muğla'nın Menteşe ilçesinin Yenice Mahallesi'nde dünyaya geldi. Genç yaşından itibaren dansa ilgi duyan İntepe, 17 yaşında Latin danslarına başladı ve kısa sürede Türkiye Gençler Şampiyonu oldu. Televizyon kariyerine Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında sergilediği dans gösterisiyle adım atan İntepe, daha sonra Survivor gibi iddialı yarışmalara katılarak adını duyurdu.

Survivor'daki başarısıyla dikkatleri üzerine çeken İntepe, sonraki yıllarda televizyon dizilerinde ve filmlerde de rol aldı. Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu, Stajyer Mafya, Çılgın Dersane 4: Ada gibi yapımlarda yer alarak oyunculuk kariyerine de adım attı. 2016-2017 yılları arasında yayınlanan Bodrum Masalı dizisinde canlandırdığı Kelebek karakteriyle geniş kitlelerin sevgisini kazandı.

Editör: Haber Merkezi