Fenerbahçe duraklamalarda kazandığı penaltıyla 3 puanı aldı! FB 2-1 KSP maç özeti Fenerbahçe duraklamalarda kazandığı penaltıyla 3 puanı aldı! FB 2-1 KSP maç özeti

FOX TV'nin sevilen dizisi Hudutsuz Sevda'nın heyecan dolu yeni bölümü yayınlandı. Yılmaz ve Halil İbrahim arasındaki gerilim artarken, Halil İbrahim'in intikam yolculuğu ve aşkı Yasemin ile ilişkisi merak uyandırıyor. İşte Hudutsuz Sevda 19. bölüm fragmanı izle Youtube linki.

FOX TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Hudutsuz Sevda, yeni bölümüyle seyircilerin karşısına çıktı. Dizi severler, soluksuz izledikleri son bölümün ardından 19. bölümde yaşanacak gelişmeleri büyük bir merakla bekliyorlar.

Hudutsuz Sevda 19. bölüm fragmanı izle

Dizinin son bölümünde Yılmaz'ın Halil İbrahim'e karşı aldığı tavır, her karakteri kendi kaderiyle yüzleştirdi. Halil İbrahim’in zorlu mücadelesinden sağ çıkmasının ardından, Zeynep ile aralarındaki tutkulu buluşma dikkat çekti. Ancak, yaşananlar Yılmaz'ın babasının da dikkatini çeker ve Halil İbrahim, Oğuz, Fikret ve Rızvan için tehlike çanları çalmaya başlar.

İstanbul’a sürülen ve babasını kan davası yüzünden kaybeden Halil İbrahim (Deniz Can Aktaş), 20 yıl sonra Karadeniz’e güçlü bir genç adam olarak geri döner. Sevdiği kız Yasemin (Biran Damla Yılmaz) ile evlenme hayalleri kuran Halil İbrahim, yaşanan olaylar nedeniyle intikam yolculuğuna çıkar. Zeynep (Miray Daner) ile hayatının değişeceği bu serüvende Halil İbrahim'i neler bekliyor?

Editör: Haber Merkezi