FOX TV'nin sevilen dizisi Hudutsuz Sevda'da "Levent" karakterine hayat veren Özgür Emre Yıldırım, senaryo gereği diziye veda etti. Cino'nun en yakın arkadaşı olan ve şiddete olan eğilimiyle tanınan Levent'in ölümü, diziye damga vurdu. Peki, Hudutsuz Sevda'ya veda eden Özgür Emre Yıldırım kimdir ve hangi yapımlarda rol aldı?

Hudutsuz Sevda Levent öldü mü?

Hudutsuz Sevda dizisinde "Levent" karakteri, Cino'nun en eski ve en yakın arkadaşı olarak biliniyordu. Şiddete olan eğilimiyle mahallede nam salan Levent, dizinin yeni bölümünde Nihat tarafından öldürüldü. Levent'in ölümü, Hudutsuz Sevda izleyicilerini derinden etkiledi.

"Levent" karakterine hayat veren Özgür Emre Yıldırım, 26 Ekim 1983 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi alan Yıldırım, kariyerine 2010 yılında "Al Gülüm Ver Gülüm" dizisiyle başladı. Asıl çıkışını ise 2014 yılında yayınlanan "Karadayı" dizisiyle yakaladı. Bergüzar Korel, Kenan İmirzalıoğlu ve Çetin Tekindor gibi usta oyuncularla aynı projede yer alan Yıldırım, "Karadayı" dizisinde "Murat" karakterini canlandırdı ve oyunculuğuyla büyük beğeni topladı.

Jandarmanın bilgilendirme çalışmaları sürüyor Jandarmanın bilgilendirme çalışmaları sürüyor

Özgür Emre Yıldırım, "Karadayı" dizisinden sonra "Vicdan", "Aile İşi", "Yıldızlar Şahidim", "Çoban Yıldızı" ve "Yüz Yüze" gibi birçok başarılı yapımda rol aldı. Son olarak Hudutsuz Sevda dizisinde "Levent" karakterine hayat veren Yıldırım, oyunculuğuyla izleyicilerden tam not aldı. Yıldırım'ın, Hudutsuz Sevda dizisinden sonra hangi projede yer alacağı merakla bekleniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ