İnci Taneleri dizisinin 18. bölüm fragmanı izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve BKM imzasını taşıyan “Yılmaz Erdoğan'dan İnci Taneleri” dizisi, bu akşam ekrana gelen 17. bölümü ile sezon finali yaptı. Sezon finalinde, Piraye Azem ile ilgili tüm gerçekleri öğrendi ve Cihan ile Nehir, annelerinin mezarını ziyaret etmeye gitti. Bu sırada Azem'in de orada olması, uzun zamandır ayrı kalan dört kişilik ailenin yeniden bir araya gelmesine vesile oldu. Peki, İnci Taneleri 18. bölüm fragmanı izle Kanal D  İnci Taneleri 2. sezon fragmanı yayınlandı mı?

Yılmaz Erdoğan'ın hayat verdiği Azem Yücedağ karakterinin hayata tutunma hikayesini anlatan dizide, Azem kızı Nehir ile ilk kez göz göze geldi. Ancak Piraye ve Ayça, Azem hakkında büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Azem'in eşini kimin öldürdüğü ve neden onca yıl hapis yattığına dair itiraflar ise henüz gelmedi. İzleyiciler, İnci Taneleri 18. bölüm fragmanını büyük bir merakla araştırıyor.

İnci Taneleri 18. Bölüm Fragmanı Çıktı mı?

İnci Taneleri 18. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında izlemek için aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

‘Birlikte Üret, Birlikte Yönet’ buluşmaları sürüyor ‘Birlikte Üret, Birlikte Yönet’ buluşmaları sürüyor

İnci Taneleri Sezon Finalinde Neler Oldu?

Piraye, Azem'in karısını öldüren bir katil olduğunu öğrendi ve Azem ile yüzleşti. Azem, gerçekleri öğrenen Piraye karşısında yalan söylediği için mahcup oldu. Dilber, Zahir'in kendisine yaptıklarına daha fazla dayanamayarak onu öldürmeyi kafasına koydu. Zerre ise Dilber'i Zahir'den kurtarmak için kendini feda etmeye hazırdı. Cihan'ın, Rezzan ile girdiği tehlikeli ilişki, Elif ile olan masum aşkını sarstı. Düğününe sayılı gün kalan Nehir, babası ile görüşmeyi reddedince Cihan, Azem'e bu durumu açıklamak zorunda kaldı. Azem, onca çabadan sonra tekrar başa döndüğünü hissederken, çocukları ile yan yana geldi. Cihan ve Nehir, annelerinin mezarını ziyaret etmeye gittiklerinde, mezarlıkta kızını gören Azem'in gözleri doldu. Fakat bu kavuşma, yıllarca hayalini kurduğu gibi olmadı.

“Yılmaz Erdoğan'dan İnci Taneleri” yeni sezonu Eylül ayında Kanal D'de izleyicilerle buluşacak!

Kaynak: HABER MERKEZİ