Abisine sinirlenip kendisini otomobilin önüne attı Abisine sinirlenip kendisini otomobilin önüne attı

Çerkezköy Özel İrmet Hastanesi kurucu ortaklarından Op. Dr. Ahmet Türker, dün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada hastanedeki hisselerini devrettiğini açıklamıştı.

Hastanenin bir diğer kurucu ortağı olan Op. Dr. İrfan Tombalak, yaptığı açıklama ile hastane hisselerinin tamamının devraldığını duyurdu.

“YENİ DÖNEMDE AMACIMIZ, SAĞLIK HİZMETLERİMİZİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARMAKTIR”

Tombalak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Değerli Çerkezköy Halkı, Sizlerle önemli bir haberi paylaşmanın heyecanı içindeyim. Çerkezköy'deki hastanemizin ortaklığını uzun yıllardır gururla yürüttüğüm bu süreçte, hastanemizin tamamının devir alımını tamamlamış bulunuyorum. İrmet Hastanesi olarak, sizlere daha kaliteli ve profesyonel sağlık hizmetleri sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Bu yeni dönemde amacımız, sağlık hizmetlerimizi en üst seviyeye çıkarmaktır. Siz değerli Çerkezköy halkının ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek adına, hastanemizi her yönüyle geliştirmeyi hedefliyoruz. Modern tıbbi ekipmanlarımızı yenileyerek, alanında uzman sağlık personelimizin sürekli eğitimine önem vererek ve hizmet yelpazemizi genişleterek daha kapsamlı bir sağlık hizmeti sunacağız. Hastanemizin tamamını devralarak, sizlere sunduğumuz hizmetlerin kalitesini artırma yolunda önemli bir adım attık. Bundan sonra, sağlık hizmetlerimizde teknolojiyi en üst düzeyde kullanacak, hasta memnuniyetini her zaman ön planda tutacağız. Ayrıca, yeni uzmanlık alanları ve ileri tetkik yöntemleriyle, sağlık hizmetlerimizi çeşitlendireceğiz. Önümüzdeki dönemde, sizlerin desteği ve güveni ile Çerkezköy'deki sağlık hizmetlerinin kalitesini daha da ileriye taşıyacağımıza olan inancımız tamdır. Hep birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir gelecek inşa etmek dileğiyle.

Muhabir: Mualla İclal Aldoğan