Türkiye'nin en çok izlenen dizisi olan "Yargı"nın başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu, 19 Haziran'da sürpriz bir şekilde Burcu Denizer ile dünyaevine girdi. Heyecanla bekledikleri erkek bebeklerine kavuşmak için günleri sayan çift, bugün sevinçle ilk bebeğini kucağına aldı. Oğullarına "Ardıç" ismini veren Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer, ailelerini tamamlamanın mutluluğunu yaşıyorlar.

Ece Seçkin sınırları zorlamaya devam ediyor Ece Seçkin sınırları zorlamaya devam ediyor

Kaan Urgancıoğlu Baba Oldu, Oğluna Ardıç İsmini Verdi

Reyting rekorları kıran "Yargı" dizisinin ünlü oyuncusu Kaan Urgancıoğlu, 19 Haziran tarihinde beklenmedik bir sürprizle hayatını Burcu Denizer ile birleştirmişti. Bu mutlu haberi duyanlar sevgi dolu birlikteliklerine şahit olmanın heyecanını yaşadılar.

Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer, heyecanla bekledikleri günü sonunda yaşadılar ve bu sabah ilk erkek bebeklerini sevinçle kucaklarına aldılar. Küçük meleklerine gururla "Ardıç" ismini verdiler. Bu mutlu an onları sonsuza kadar bir arada olacakları yeni bir hayata adım attıkları için daha da güçlendirdi.

Sevindirici bir şekilde, anne ve bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğunu öğrendik. Bu haber bizi büyük bir mutlulukla dolduruyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ