Kabir ziyaretine gelenlere çiçek dağıtımı yapıldı

Çerkezköy Belediyesi tarafından her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramı öncesinde de kent genelindeki mezarlıklarda çiçek dağıtımı yapıldı.

Kabir ziyaretine gelenlere çiçek dağıtımı yapıldı

Çerkezköy Bakış-Vatandaşların ilçe merkezinde bulunan İstasyon, Bahçeli ve Türbedere Mezarlıkları ile Kızılpınar ve Veliköy’de bulunan mezarlıklarda kabir ziyaretlerini daha rahat ve güzel bir ortamda geçirmelerini sağlamak amacıyla Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Çerkezköy Belediyesi’nin temizlik ve bakım onarım çalışmaları yapmasının ardından Çerkezköy Belediyesi ekipleri, kabirlerini ziyaret eden vatandaşlara 8 bin adet ücretsiz Begonya çiçeği dağıttı.

VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ

Kurban Bayramı dolayısı ile kabir ziyaretlerine gelen vatandaşlara ücretsiz çiçek dağıtıldığını ifade eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay “Bayramlarda ziyaretlerin en yoğun olduğu yerlerden biri de mezarlıklarımızdır. Vatandaşlarımızın mezarlık ziyaretlerinde yanında olmak amacıyla Çerkezköy genelinde bulunan 7 mezarlığımızda toplamda 8 bin Begonya çiçeği dağıttık. Bu vesile ile hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum. Ayrıca tüm vatandaşlarımızın da Kurban Bayramı’nı kutluyorum” açıklamasında bulundu.