Aldatmak 66. bölüm fragmanı:  Tarık'ın Elindeki Koz Her Şeyi Değiştirecek! Aldatmak 66. bölüm fragmanı: Tarık'ın Elindeki Koz Her Şeyi Değiştirecek!

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ünlü oyuncu Kadir İnanır'ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Prof. Dr. Necdet Sağlam tarafından yapılan açıklamada, sanatçının yoğun bakımda olduğu ve durumunun stabil olduğu belirtildi.

Kadir İnanır'ın Sağlık Durumu Nasıl

Erken saatlerde Beykoz'daki evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Kadir İnanır, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Hastanenin başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam, çok kısa sürede başarılı bir müdahale gerçekleştirildiğini ve İnanır'ın durumunun stabil olduğunu ifade etti.

Kadir İnanır, sabah saatlerinde yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle hastaneye getirildi. Prof. Dr. Sağlam, acil servis ekibinin hızlı bir şekilde harekete geçtiğini, ilk müdahalenin ardından gerekli tetkiklerin yapıldığını ve beyni besleyen damarda tıkanıklık tespit edildiğini açıkladı.

Başhekim Sağlam, başarılı bir işlemle tıkanıklığın giderildiğini ve Kadir İnanır'ın beyninin beslenmesinin sağlandığını belirtti. MR görüntüleriyle işlemin başarısı teyit edilirken, ünlü oyuncunun yoğun bakım ünitesinde izlenmeye alındığını ve ilk 24-48 saat içinde herhangi bir uyandırma işlemi yapılmayacağını ifade etti.

Editör: Haber Merkezi