Kapaklı Belediyesi'ni yasa boğan ölüm

Kapaklı Belediyesi Sıfır Atık Müdürü Hüseyin Şahin geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Şahin'in vefatı, ailesini, mesai arkadaşlarını ve yakınlarını üzüntüye boğdu.

Kapaklı Belediyesi'ni yasa boğan ölüm

Meydana gelen trafik kazasında Kapaklı Belediyesi Sıfır Atık Müdürü Hüseyin Şahin, hayatını kaybederken, Cengiz Özdemir ise yaralandı.

BAŞKAN ÇETİN’DEN TAZİYE MESAJI

Şahin’in vefatı, ailesini, mesai arkadaşlarını ve yakınlarını yasa boğdu. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, yayımladığı taziye mesajında, “Belediyemizde Sıfır Atık Müdürü olarak görev yapan Hüseyin Şahin’in vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendim. Şahin’e Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dilerim. Hepimizin başı sağ olsun.” dedi.

SENDİKADAN MESAJ

Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm Bel-Sen Tekirdağ Şubesi”
Tekirdağ Şubesi üyesi de olan Şahin için, sendika da taziye mesajı yayımladı. Mesajda, “Sendikamız üyelerinden Kapaklı Belediyesi Sıfır Atık Müdürü Sayın Hüseyin Şahin'in vefat haberini büyük bir üzüntü ile öğrendik. Kendisine Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. Aynı kazada yaralanan ancak durumu iyi olan Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Cengiz Özdemir'e de hem başsağlığı hem geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.” ifadeleri yer aldı

Çerkezköy Bakış Gazetesi