Kapaklı Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Seyitoğlu ve Kapaklı Mesleki Eğitim Merkezi Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Alanı Öğretmeni Zehra Jülide Kozuva öncülüğünde gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesi kapsamında Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri 12. Sınıf öğrencileri Çerkezköy Özel Doğaiçi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan çocuklara kişisel bakım hizmeti verdi.

“İNSANLARIN YÜZÜNDE BİR MUTLULUK OLABİLMEK ÇOK GÜZEL BİR DUYGU”

Polisten fuhuş operasyonu Polisten fuhuş operasyonu

Kapaklı Mesleki Eğitim Merkezi Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Alanı Öğretmeni Zehra Jülide Kozuva, Öğrencileri ile birlikte bu projeyi her sene farklı yerlerde gerçekleştirdiklerini ve öğrencilerin bu projede gönüllü olarak yer aldıkların belirtti. Ayrıca bu tarz projelerin öğrencileri meslek yönünden geliştirdiğini ve genç, yaşlı, çocuk demeden birçok kişinin mutlu edildiğini ifade eden Kozuva, insanların yüzünde bir mutluluk olabilmek çok güzel bir duygu diye aktardı.

Son olarak sağlanan imkanlar için Kapaklı Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Seyitoğlu’na teşekkür eden Kozuva, “Özel Doğaiçi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucusu sayın Emin Günsüler ve Kurum Müdürü Mehbube Alıcı’ya nazik ev sahiplikleri için teşekkür ederim. “ dedi.

Özel3Özel1Özel-1

Muhabir: Tuba Turhan