Kapaklı Samsunlular Derneği’nden BAKIŞ’a ziyaret

Kapaklı Samsunlular Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Aktürk ile dernek yönetim kurulu üyeleri Çerkezköy BAKIŞ Gazetesi’ne ziyarette bulundu. Aktürk, Bakış Gazetesi’nin yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren bölgenin nabzını tuttuğunu belirterek, Bakış Gazetesi’ne yayın hayatında başarılar diledi.

Kapaklı Samsunlular Derneği’nden BAKIŞ’a ziyaret
ÇerkezköyBakış - Kapaklı Samsunlular Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Aktürk ile yönetim kurulu üyeleri Ceylan Yanar, İbrahim Aktürk, Şükrü Önder ile Mustafa Önder, önceki gün saat 20.30 Çerkezköy BAKIŞ Gazetesi’ne ziyarette bulundu.
BAKIŞ’A ZİYARET
Dernek Başkanı Mehmet Aktürk ile dernek yönetim kurulu üyelerini Bakış Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Çolak ağırladı. Yaklaşık 1 saat süren ziyarette Çolak, Bakış Gazetesi’nin yayın hayatına başladığı ilk günden bugüne geldiği noktayı anlatarak, bölgeye ilişkin hedeflerinden bahsetti.
“BÖLGENİZ NABZINI TUTUYOR’’
Çerkezköy Bakış Gazetesi’nin yayın hayatına başladığı günden bugüne bölgenin nabzını tuttuğunu söyleyerek “Gündemi Çerkezköy Bakış Gazetesi’nden takip ediyoruz’’ Dedi. Mehmet Aktürk, Bakış Gazetesi’nin bölgede fark oluşturduğunu ifade ederek bundan sonraki yayın hayatında da Bakış Gazetesi’ne başarılar diledi.
PİKNİK DÜZENLEYECEKLER
Dernek faaliyetlerinden bahsederek sözlerini sürdüren Mehmet Aktürk, önümüzdeki günlerde geniş kapsamlı bir piknik düzenleyeceklerini söyledi. Kapaklı Samsunlular Derneği olarak Samsunluların hem sevinçli hem de üzüntülü günlerinde yanlarında olduklarını ifade ederek, bundan sonra da aynı hedef doğrultusunda faaliyet göstereceklerini söyledi.  Ziyaret, karşılıklı iyi dilek ve temennilerin ardından son buldu.
• Haber: Tuncay Aktaş

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510